Chude baby su namyslene....

Príspevok v téme: Chude baby su namyslene....
SiSA89

Nerozumiem jednej veci.Prečo si veľa ľudí myslí,že chudé baby sú namyslené,chladné,zlé dosť,posadnuté svojou postavou.. často sa stretávam s týmto názorom.Ja sama som no podľa niektorých moc chudá mám 168 cm a cca 50kg 2 kilá hore dole ako kedy.. čo si myslím je úplne ideálne.Ale to je nepodstatné.Neznášam keď sa začne riešiť moja postava.Napr, na intráku baby celý rok obmielali,že vyzerám ako anorektička,že mám so sebou niečo robiť atď.Pritom jedávam viac ako hociktorá z nich a sú si toho vedomé.Každý si myslí,že chudé baby nemajú na robote nič iné,len sledovať či nepribrali a podobne.Ja mám skôr inú skúsenosť a to takú,že všetky kamošky a známe ,ktoré sú moletnejšie tak práve tie stále niečo riečia.Ale nie len seba ..ale aj nás chudé ..pričom za seba povedeť môžem,že ja nemám problém sa napukať až ma brucho bolí.:Duž som sa stretla aj s takým stupídným názorom,že načo chodím cvičiť ked som štíhla.Prečo ľudia riešia už také somariny či je niekto chudí či tučný alebo aký..

sway

Aspon vidno,ze aj chude baby su zakomplexovane:-)Ja som presla vsetkymi stadiami mam nieco cez 170 cm a vazila som od 48-68kg,verte ci neverte komentatori sa nasli pri akejkolvek vahe-s tym nic nespravite.Ja beriem kritiku pozitivne,ak ma niekto pravdu aspon sa trochu nad sebou zamyslim,ak nie-je mi jeho nazor ukradnuty:-)V zivote su aj neprijemnejsie veci ako to,ci vam niekto skomentuje postavu alebo nie.Ak by ste ju mali super,zas sa vas moze dotnut,ze mate napr velky nos (vsade budete pocut ako vas nos komentuju,aj ked sa to mozno stane raz za pol roka).Ludia byvaju precitliveli na uplne normalne veci a myslim,ze aj o tom je tato tema.Proste ste sa prisli postazovat a to sebavedome zeny-spokojne same so sebou nerobia,skor pracuju na tom ako zmenit-to co im nevyhovuje;-)Prajem vam aby ste tych zlych ludi nestretavali,ked vas ich nazory tak zranuju.Vela stastia.
Alzbee velke prsia a stihla postava je zaujimavost a velka vyhoda:-)To je fakt-tak hadam este z jednoznacnych pozitiv nebudes robit negativa..

bibba

ano ano, to si pisala aj vtej druhej teme, tie posledne riadky... no podla toho co pises mas urcite vacsie prsia nez trojky. ja ze mas C-cka...

bibba

alzbee... lebo som videla v inej teme ze vazis 55kg a merias 167 a trojky, ved to je super. nieco jak ja, a ja si myslim ze vypadam dobre :P

drzana

alzbee, ako t ze nevies "odhadnut" velkost svojich prs? vsak si kupujes podprsenky nie? tak vies, ci kupujes C alebo D, nie? :-)))

alzbee

bibba: no mam take vacsie trojky alebo mozno stvorky...priznam sa, ze neviem to presne odhadnut :D :D ako uznavam, ze davaju mi tie prsia kus sebavedomia (ale iba ked su nadvihnute podprsenkou) a vlastne mnohe baby bez prs zrejme vidia len toto-ze baba s velkymi prsiami sa automaticky rovna, ze je namyslena a ze to ma u chalanov lahsie, a tak mozno v kutiku duse zavida. Ale ony si neuvedomuju, ze nie je to az taka vyhra mat velke prsia...je tazke kupit si dobru podprdu, ktora by ich drzala a aj ked kupim, tak jedna stoji aj vyse tisic korun!, mat stale podprdu aj doma, nemozem si len tak bez problemov zabehat, ked si lahnem na brucho, tak ich musim upravit, aby ma netlacili, ked tancujem, ci vyliezam z bazena, tak stale musim sledovat, ci nevykukli von, ked vidim nejake super triko, tak zvacsa mi je kratke, lebo mi ho prsia nadvihnu...a samozrejme sa bojim aj toho, ze raz mi budu ovisat, lebo aj teraz maju od pevnosti dost daleko...no a potom, ked si na fore precitam, ze velke prsia su lajdaky a usi jazvecika, tak ma to vie ranit...

SiSA89

milá ":-P bebe"...myslím ,že si vôbec nepochopila celú diskusiu..nikto tu netvrdil ,že tie "zlé"su len bacuľky..ale také ktoré riešia svoju nespokojnosť ktorú pocitujú, tak,že nakydajú na tie baby ktoré maju "dokonalú"postavu...a to môžu byť aj dievčatá s normálnou postavou kt.chcú byť štíhlejšie a štíhlejšie ale už to jednoducho nejde...tu žiadna z nás nikoho neškatuľkuje podľa váhy..a aj tu v príspevkoch baby píšu,že aj silnejšie baby sú pekné a priťažlivé...s čím 100% súhlasím...
ty píšeš ,že so zákernou bacuľkou si sa nestretla..to máme rozumieť tomu,že si sa stretla so zákernosťou len u chudých ľudí???alebo si sa s nou nestretla vôbec?(čomu sa mi nechce veriť,ale ak je tak si šťastný to človek)

:-Pbebe

neviem vy tu skatulkujete velmi...ja som sa nikdy nestretla so zakernou baculatou zenou...nikdy nejde o vahu ale o povahu a vychovu cloveka...asi mate kolo seba falosnych ludi a to je vsetko nerozdelujte ich podla vahy...