zvlastny vytok a svrbenie v pošve

margot

janka... aj ja mam problemy so svrbenim uz pomaly 2 roky..absolvovala som rozne vysetrenia, odbery na kultivaciu, bakteriologiu, test na chlamydie.... krvne vysetrenia.. a nic mi nezistili.. a normalne si mi dala s tym prezervativom s ovocnou vonou chrobaka do hlavy.. moze to byt ciastocne aj z toho? lebo ja s manzelom naozaj pouzivame len tie ovocne...

janka:)2012

ajoj.nepouzili ste nahodou ovocny kondom?lebo aj ja som to mala a pravdepodobne z toho lebo ked sme pouzili normalny bolo vsetko v pohode.ved zbehni za doktorom ti da dake tabletky a masticku a do tyzdna mozes byt fit tak ako ja

zita michalove

Ahoj mala som styk s priatelom a po milovani som mala biely hrudkovity vytok.Pouzila som Alchimilku na sedaci kupel a vytok ustal ale od vtedy mam problem s menstruaciou nechodimi pravidelne niekedy len jeden krat behom dvoch mesiacov.Tehotna nie som.
Po 5 rokoch som prestala fajcit moze to mat s ty nieco spolocne.
Prosim ak mozete pomoyte som v zahranici a este dlhu dobu nepojdem domov

vas nazor

Ahojte chcem sa opytat na vas nazor...je mozne aby som aj po takmer 2 mesiacoch gravidity nemala priznaky tehotenstva?( nemala som pohlavny styk len je tu moznost stretu posvy s tekutinou ktora sa vyluci pred ejakulaciou) menstruaciu som mala slabsiu ako obycajne a sprevadzanu hnedym vytokom. teraz ma trapi aj svrbenie pyskov a palenie pri moceni.

janulka79

a viete mi povedat ako sa ma liecit partner?? lebo ja mam tiez problemy s kvasinkami, a lekarka mi vobec nic nepovedala o tom ze aj partner

lilinka

Ahoj, pravdepodobne ide o kvasinky, skoc si na gyndu, daju ti bud nejaku mast, alebo najpravdepodobnejsie nejake cipky. Dolezite ale je, aby sa preliecil aj partner, inak si to budete vracat ako ping pong. Viem o com hovorim, mali sme ten isty problem.

RNG

Najdi si na Google najblizsi zdroj GSE alebo citricidal.
Roztokom 15-30 kvapiek GSE(33 %) do pol litra vody si urob vyplach
Citricidal je obvykle60%, s toho 8 az 16 kvapiek do pol litra vody
Pripadne si kup aj dobru probioticku zmes s mnohomiliardami(billions) bakterii v kazdej pilulke, ber kazdy den jednu s jablkom.

jana gb

Rada by som sa opytala, par dni mam velmi neprijemne svrbenie posve, ale nakolko som v zahranici je to komplikovane ist k lekarovi, da sa kupit nieco v lekarni, co by mi to svrbenie utlmilo aspon na par tyzdnov, kym navstlivim gynekologa?

Dakujem

bobinka

pri opakovanych zapaloch by som z vlastnej skusenosti poradila dozadovat sa navstevy dobrej alergologicky.Ja som to mala asi kazdy mesiac,(priatel na to nemal ziaden vplyv),ku gyn.som chodila ako na klavir.Asi 2 roky.Teraz kazdy tyzden beriem vakcinu Candida,a som tam raz za 3 mesiace,aj to je pokrok.Vsetko je v imunite.Stres vsetko zhorsuje. Nevyrovanie v srdci tiez pridava.Preventivne uzivam vyplach Floragin, v lekarni za 150,.super vec,a vonavucka.A treba hladat dobru a milu gynekologicku a rovnako obvodnu lekarku. Sarlatanok sa treba vyvarovat, a ked vas presviedcaju o inom, necakat a brat kartu.To nie ziadna trapnost, aj mne to bolo najprv trapne, ale teraz som spokojna ako nikdy predtym. Rada:okamzite konat a necakat kym sa to rozsiri.A myslite aj na partnera, moze naliehat, no treba pockat.vela stastia