Aky ma byt muz podla predstav zien?

Príspevok v téme: Aky ma byt muz podla predstav zien?
sklamany

Zaujimalo by ma,po vsetkych tych sklamaniach,ktore som musel prezit,aku maju zeny predstavu o muzovi,ktoreho by milovali a ktoreho hladaju ci uz vo svojich snoch alebo v realite.Nemyslim tym "dokonaleho" muza,lebo taky snad ani neexistuje,ale ktore vlastnosti sucasneho muza su pre zeny pritazlive,ako by sa mal spravat podla ich predstav.Dakujem vsetkym,ktori tu prispeju.

ariame

no...to zalezi na kazdom aku cestu si vyberie..jednoduchu a beznu, alebo narocnejsiu, ale s moznostou byt uspesny a zarabat lepsie ako priemerny clovek atd.

ale, myslim ze ten komentar 'zvyknut si na chudobu' nemyslis az tak vazne...:)

...neznies tak hlupo :)

lost

ariame, jj mas pravdu :)
to co som skopiroval som si neoveril uplne :) a je tam asi viac urovni co moze robit etc

ale inac praca je to super platena, teda ak vie co robi..

ale v mojom pripade zvyknut si na chudobu bude jednoduchsie ako zacat makat na tu poziciu :D

i ked par milionov by sa hodilo :D

nj a co teraz :)

ariame

lost...

definiciu ktoru si skopiroval je dost vseobecna, a nekonkretna...pracovna napln je rozna podla mna...nieje to len o kupovni securities from issuers and selling them to the public...which is also called primary market...

ak mas invs.bankerov ktory robia napr. pre sukromne banky, tak ti sa stretavaju s roznymi bohatym klientami alebo corporations, a zjednodusene chcu od nich aby investovali peniaze do ich bank, banka ich za investuje do neakych fondov a oni z toho maju neaky zisk...atd...

alebo pomahaju companies ked chcu is publicly (cize sell their shares through exchange to public etc.)

no, niesom v tom expert, skor pisem len svoj nazor, a co obcas citam v clankoch

lost

The middleman between the public and a corporation issuing new securities. An investment banker usually buys a new issue of a stock or bond directly from the issuing corporation and sells it to individuals and institutions. ...
alebo "a banker who deals chiefly in underwriting new securities"

cize ak dam na stol 10 eur, kupim za to dlhopis, a predam polovicu, tak som investicny bankar? :P

to by som aj urobil, ale nemam insiderske informacie :P mozno by sa ta operacia fakt zisla :D

ariame

neviem, nepoznam ta ;)))

ale nieje lahke dostat sa na taku poziciu...a po druhe, predpokladam zesi uz dospely a mas svoju pracu...nieje lahke opet ist do skly, studovat nieco nove a skusit sa v tom uplatnit :)

no ale samozrejme, ak clovek chce, vsetko sa da :))))