Klub vysokých žien

Príspevok v téme: Klub vysokých žien
vysokaZena

Ahojte baby. Tak som zasa dostala peknu facku od zivota. Chalan, s ktorym sme sa uz asi pol roka vzajomne otukavali a spoznavali sa a od ktoreho som citila dost velku naklonnost, bolo mi s nim nenormalne dobre, ma dnes pustil k vode. Dovod? Vraj to mohlo byt medzi nami krasne, KEBY...keby som bola o par centimetrov nizsia.
Uz par hodin sedim na posteli, pozeram doblba a neviem to pochopit.
Mam 19 rokov a som vysoka 175 cm. Okej, viem ze to je viac ako priemer, ale nikdy som si nepripadala az tak velmi vysoka, a tie oslovenia typu \"zirafa\" a \"rebrik\" som brala s humorom. Ale toto ma dostalo - preboha ved nam bolo spolu dobre, ako ma mohol nechat len kvoli vyske? Vraj mu kamarat povedal ze vyzerame spolu smiesne, pricom on je len o tri cm mensi odo mna.
Tak som sa nastvala, a rozhodla som sa zalozit tento klub pre nas vsetky vysoke dievcata a zeny. Stalo sa aj vam nieco podobne neprijemne ako mne? Alebo naopak, ste pre vasu vysku obdivovane? Mate radi svoju vysku alebo ju nenavidite?...No skratka tu mozte pisat vsetky svoje pocity a zazitky, a dufam ze prinesiete trochu pozitivneho do mojej hlavy, pretoze v tejto chvili by som si najradsej odrezala z noh dobrych 10 cm :(
Tak nech sa nas klub rozrasta :)

lionesssssss

krasne, asi čítaš len tie nesprávne témy... lebo už X krát som X ľuďom poradila, len niekedy sa to nevypláca, lebo dakedy keď poradím tak, že sa to dotyčnému nepáči a chcel vlastne počuť čosi iné, tak som hneď za je*nutú...

jasnaa, áno, jasné, som tá najkrajšia, najlepšia, najmúdrejšia, najvýnimočnejšia, najštíhlejšia, a proste úplne the best osoba na tomto svete , dík že si to uznala

jasnaaa

To bude asi tym ze liones je asi vo vsetkom vynimocna pripomyna mi tu babu delilah co zalozila temu ze je krasna a neviem co este az nato ze sa hnet sekla v nadpise!!!Mozno ze je to ta ista

krasne.

lioness si strasne hadavy clovek, v kazdej teme. Neporadis, nepodporis, len hladas temy na hadky, urazanie, neviem co ti v zivote chyba, ked si to takto konpenzujes. Ci mas PMS?

lionesssssss

úplne je najlepšie, keď niekto z hovna vyrobí problém.

Nič viac som svojim príspevkom nechcela povedať, len to, že nie každý musí vysokým závidieť výšku.

Tak sa neposerte podaktoré.

krasne.

lioness, nechapem, potrebujes ludi len podryvat, pripadne vytvarat nepotrebne komplexy? Chod do temy pre tucne napisat, ze sa ti pacia chude, do temy pre modrooke napisat ze tebe sa pacia zelene oci atd., ale zmysel to mat nebude. Ako to niekto pisal v inej teme, tvoje EQ je mizerne. Pracuj na tom.

vejva

liones a ty tiez chot vyvetrat hlavu a uz nemaj komplexi s toho ze maz 167 a ze si vysoka a chcela by si byt nizssia pozri na nas my mame ovela viac cm ako ty a sme spokojne take ake sme tak skus nepouzivat podpadky napr...

vejva

jajka juj sla by som ale som v praci az do 21:00hod.tak sa trosku odragujem aspon ale dakujem aj ty si krasna pa pa :-)kto mozte sup sup von a uzite si to aj zamna