Klub vysokých žien

Príspevok v téme: Klub vysokých žien
vysokaZena

Ahojte baby. Tak som zasa dostala peknu facku od zivota. Chalan, s ktorym sme sa uz asi pol roka vzajomne otukavali a spoznavali sa a od ktoreho som citila dost velku naklonnost, bolo mi s nim nenormalne dobre, ma dnes pustil k vode. Dovod? Vraj to mohlo byt medzi nami krasne, KEBY...keby som bola o par centimetrov nizsia.
Uz par hodin sedim na posteli, pozeram doblba a neviem to pochopit.
Mam 19 rokov a som vysoka 175 cm. Okej, viem ze to je viac ako priemer, ale nikdy som si nepripadala az tak velmi vysoka, a tie oslovenia typu \"zirafa\" a \"rebrik\" som brala s humorom. Ale toto ma dostalo - preboha ved nam bolo spolu dobre, ako ma mohol nechat len kvoli vyske? Vraj mu kamarat povedal ze vyzerame spolu smiesne, pricom on je len o tri cm mensi odo mna.
Tak som sa nastvala, a rozhodla som sa zalozit tento klub pre nas vsetky vysoke dievcata a zeny. Stalo sa aj vam nieco podobne neprijemne ako mne? Alebo naopak, ste pre vasu vysku obdivovane? Mate radi svoju vysku alebo ju nenavidite?...No skratka tu mozte pisat vsetky svoje pocity a zazitky, a dufam ze prinesiete trochu pozitivneho do mojej hlavy, pretoze v tejto chvili by som si najradsej odrezala z noh dobrych 10 cm :(
Tak nech sa nas klub rozrasta :)

right!

Myslím, že toto je skôr bezpredmetná diskusia, lebo existuje veľa tučných aj štíhlych žien bez ohľadu na výšku. A inak, mne sa nezdá výška cca 175 cm nejaká výnimočne vysoká, takmer všetky moje spolubývajúce z VŠ mali nad 170 - 175 cm, jedna aj nad 180 cm :) Tak podľa mňa má takú výšku už každá druhá. Veď aj ja :)

jajka001_

náhodou sem kliknem, a jaká hádka :) baby, vonku je krásne, prečo sa tu hádate? šup von, športovať :))všetky ste krásne :))

xy:)

liones, uz trepes, kolko ja poznam krpani, co su tlste. a to sa nemusim nejak namahat, lebo denne na ulici ich vidim kopeeeeec

Excita

Napis mail :)
Evidentne poznas malo zien :)
Ja sa sice v pohybujem v prostredi, kde je vzhlad velmi dolezity, takze to bude sposobene aj tym, no poznam ozaj vela prekrasnych vysokych stihluckych dievcat, za ktorymi sa otoci kazdy chlap... :)

lionesssssss

pošli ...

ale ja fakt poznám dve také ženské čo majú rite jak veľkoplošná obrazovka a k tomu ešte asi aj 180 cm...

vejva

Ja komplexi nemam ale napr.autorka temy asi ano a dopomohol jej k tomu tej jej dili chalan a este aj vy ak si to teda bude este niekedy citat.Velmi neprispejete pre dievcata kt.su mozno este v puberte a naozaj ich trapi ich vyska ci uz su vysoke alebo nizske tak ak mate trosku rozumu tak prestante s tym kt.je krajsi a bla bla.Zalezi na tom ako sa citite.