Klub vysokých žien

Príspevok v téme: Klub vysokých žien
vysokaZena

Ahojte baby. Tak som zasa dostala peknu facku od zivota. Chalan, s ktorym sme sa uz asi pol roka vzajomne otukavali a spoznavali sa a od ktoreho som citila dost velku naklonnost, bolo mi s nim nenormalne dobre, ma dnes pustil k vode. Dovod? Vraj to mohlo byt medzi nami krasne, KEBY...keby som bola o par centimetrov nizsia.
Uz par hodin sedim na posteli, pozeram doblba a neviem to pochopit.
Mam 19 rokov a som vysoka 175 cm. Okej, viem ze to je viac ako priemer, ale nikdy som si nepripadala az tak velmi vysoka, a tie oslovenia typu \"zirafa\" a \"rebrik\" som brala s humorom. Ale toto ma dostalo - preboha ved nam bolo spolu dobre, ako ma mohol nechat len kvoli vyske? Vraj mu kamarat povedal ze vyzerame spolu smiesne, pricom on je len o tri cm mensi odo mna.
Tak som sa nastvala, a rozhodla som sa zalozit tento klub pre nas vsetky vysoke dievcata a zeny. Stalo sa aj vam nieco podobne neprijemne ako mne? Alebo naopak, ste pre vasu vysku obdivovane? Mate radi svoju vysku alebo ju nenavidite?...No skratka tu mozte pisat vsetky svoje pocity a zazitky, a dufam ze prinesiete trochu pozitivneho do mojej hlavy, pretoze v tejto chvili by som si najradsej odrezala z noh dobrych 10 cm :(
Tak nech sa nas klub rozrasta :)

xy:)

este to tak, aby pekne baby mali komplexy kvoli tomu, lebo maju nad 170 cm, to kde sme.. ako neviem, ci je super uzasne mat vysku ako homo habilis v 21. storoci, skoda reci na niektorych..

whee_ee

Btw, neviem, prečo spájate výšku s váhou, to je všetko individuálne a všetko závisí aj od stavby kostry... A už by sa tu mohlo prestať kydať na vysoké aj na nízke, proste kľud, koho to má baviť čítať :D

lionesssssss

excita, vieš čo je zvláštne? poznám dve ženy, ktoré majú asi aj 180 cm, a tie ich "úžasné, štíhle postavy" akosi neviem postrehnúť. Obe majú ritisko jak slon... také rite som na malých babách ešte nevidela... a nepomáha im ani výška na ktorej sa kilečká rozkladajú...

Excita

Klllárka: v tej starobe : nerob si srandu :D
Niezeby som ta chcela presvedcit o tvojom nazore, no ved predsa cim budes starsia, tym budes tucnejsia.. pravdepodobne :)
A cim si nizsia, tym tucnejsie posobis, lebo na vyssej postave sa kilo-dve-päť rozlozia tak, ze si to ani nevsimnes, ale na nizkej postave....? :)
Zober si napriklad Helenku Vondrackovu, je vo veku v akom je, patri medzi vyssie zeny a vdaka tomu sa jej aj v tomto veku dari vyzerat uzasne a stihlo... :)
Ale nebudem vas nizke presviedcat, zite si svoju iluziu :))

right!

Ja by som to neškatuľkovala, že malé ženy vyzerajú tučnejšie. Mám kamošku, čo má 160 cm a 40 kg a je malinká zlatá :) ale ona má takú úplne útlu kostričku. Ja mám zasa dosť široké kosti, hlavne panvu aj plecia, ale meriam 176 cm a nejak sa to na mne stratí :) Keď som chodila na ZŠ a SŠ, tak som vždy chcela byť vyššia, aby som bola najvyššia z triedy, ale stále som bola len 3. - 4. najvyššia, tak ma to vtedy hnevalo :DD Teraz mi je to už jedno.
A ešte k tým dlhým nohám.. ja mám síce dlhé nohy, ale radšej by som mala trošku dlhší trup. Lebo trup mám taký kratší a potom to podľa mňa vyzerá trochu divne. Najlepšie by to bolo také vyvážené :)

lionesssssss

vejva, ale samozrejme, šak hlavne že sme zdraví, mne len prišlo neopodstatnené si myslieť, že nízke ženy vám závidia... ja si teda nemyslím, že som nízka (167cm), rada by som ešte bola nižšia a vôbec vám nič nezávidím...

vejva

klarka liones zalozte si novu temu ak sa tu chcete niekomu posmievat vsetko sa to zvrtlo koli lioness pretoze tu vypisuje kraviny ze vysoke su zirafky a neviem co este ...Si naozaj trupka vysoke neriesia krpate len vy krpate zacnete hnet riasit vysoku ze juj aka je ja by som nechcela byt taka ...Nikto za nic nemoze aku ma postavu hlavne nech je zdravy proste pochopte ze to je tema pre vysoke a nie pre nizske a nie ze sa tu zacneme koli jednej pip.. urazat teraz

whee_ee

Ja mám 173 cm a najradšej nosím 12 cm podpäťky a vôbec sa nehanbím za svoju výšku, skôr je to podľa mňa sexi ...