necche na svatbu

skrupina

nieee...ta taktika by sa mohla obratit proti tebe, mozno by sa urazil uz len kvoli tomu ze si si vobec na nejakeho byvaleho spomenula
a ty by si ostala ta zla...
skus mu povedat, ze kedze ste par, mal by mysliet skor na to- ze teba ma rad, a nie sa zaoberat tym, ze tvojho brata v laske nema...teba predsa lubi tak to pre teba spravi...
a ked budete mat svadbu vy dvaja, tak bracha nepozvete lebo frajer ho nema rad???
su veci ktore sa predsa nerobia takto, mozno ak sa jedna o nejake nevyspele deculo

zivotaosud

on ma aj takych rodicov problematickych vzdy sa za nieco urazia vzdy sa hadaju a rdia mu ako ma zit ...on sa vzdy sustredi na to zle ako na to dobre nekedy ho nespoznavam ach :((

zivotaosud

hej vzdy ma problem a velm ito boli ...vzdy zareaguj opacne a uz vzdy viem ako zareaguje vzdy ma sn iecim problem potrebujem psychologicku poradnu nepozna niekto nejak usranku alebo poradnu v presove ? dakujem krasne:((

michalic

Astrid-BA
Na tomto som sa dobre pobavil, ale musím ti dať za pravdu, taktika to je dobra. Ak je jej priatel aspon trochu žiarlivy, čo večšina mužov je, tak by to malo hádam zabrať. Ked už pekne slovo a prosba na neho neplatia...

Veronika1603

to ti moja tazko poradit,kolko ste spolu?a inak priatel je fajn clovek ci robi aj v inych veciach taketo problemy?

Astrid-BA

povedz mu: "tak fajn, nemusíš ísť so mnou, poprosím bývalého, alebo jedného z chalanov, čo majú o mňa záujem. ty ostaň doma a ja sa na bratovej svadbe dobre zabavím." Neboj sa, hne´d bude súhlasiť.