ake mate hobby?

tralalaaaa

Asi najviac pocitacove hry, potom sporty, jazdenie v terene na stvorkolke, cyklistyka, kutilstvo celkovo, puzzle, a najlepsie je aj tak sex :D

OliverM

Mojou záľubou je hlavne hardvérové bývanie počítača. Baví ma sa o ňom učiť, a následne si svoje počítače vylepšovať. Poprípade stavať nové. K tomuto sa aj viaže veľká záľuba k pc hrám, pri ktorých trávim veľmi veľa času. A ešte mám veľkú záľubu v sledovaní filmov a seriáloch. Tých kvalitnejších samozrejme.

Anonym5

No tak napr. Ja chodím pravidelne jazdiť na koni a nevedela byy som s tým prestať.dúfam, že som niekomu pomohla

najmudrejsi

Detektoring- detektor kovu....ides von napr do lesa,na pole a hladas veci pod zemou a ked sa podari tak si aj zarobis :)...venujem sa tomu len pol roka ale uplne ma to pohltilo :)...najlepsi nalez ktory mam je strieborny prsten z 19.storocia :))..a rozne stare mince

Rucne Drobnosti

Dobrý deň prajem ak hľadáte krásny darček pre svoju mamku alebo pre inú osobu na ktorej Vám zaleží kľudne sa obráťte na mňa. Vyrábam pekné ručne vyrábané šperky/drobnosti. Kšudne navštívte moju stránku rucne-drobnosti7.webnode.sk alebo ma nájdete aj na Facebooku Rucne Drobnosti Kollarikova moj nick napíšte mi o čo máte záujem ´dakujem a pekný deä

MMMaruska

knihy, seriály v angličtine aby som sa ju rýchlo a lahko naučila (obe záluby majú nevýhodu, stanú sa závislosťou!)

Spev, gitara, písanie básní:))

AdamKrt

Varenie, sledovanie TV a videa, pestovanie rastliniek, pecenie chleba, pocitace, informacie o liecivych ucinkoch, nieco sa naucit, ze clovek dokaze nieco zaujimave vyrobit, opravit atd