L-dopa

Príspevok v téme: L-dopa
trip

Chcel by som sa spýtať na vedľajšie účinky L-dopy. Pýtal som sa doktorky či by mi to nemohla predpísať, načo mi odpovedala či nechcem ísť skôr na psychologiu. Mám 17 rokov a 168 cm. Rád by som ešte narástol, ale povedala že keď mám uzatvorené rastové štrbiny (na čo asi prišla rendgenovymi ocami na prvý pohľad) tak mi môžu zhrubnúť prsty a podobne... nedá sa to zohnať nejak inak? :D

RNG

Mucuna pruriens je bob, africky a obsah L-dopy ma 2 az 3 %.
Nas domaci konsky bob ma obsah L dopy okolo 1.5%, tj v 100 gramoch suchej vahy bobu konskeho je 150 mg L-DOPY

A-Z

L-dopa(I-3,4 dihydroxiphenilalanín)
je to čistá látka,ktorá je izolovaná z rastliny Mucuna pruriens, (chlpatá fazuľa)
Mucuna pruriens obsahuje cca 37 farmaceuticky aktívnych látok,ktoré ovplyvňujú tvorbu tzv.rastového hormónu
v tele užívateľa.V Indii bola už pred 4 tis. rokmi používaná pri neplodnosti.
Boli preukázané liečivé účinky i pri rôzny iných ochoreniach

Tomas-ke

Mam takties podobný problém som nízky a chcel by som ešte vyrásť ale už takmer 20 rokov. mám ešte šancu?? ak ano som ochotný prípravok ktorí by mi pomohol aj kúpiť ak. Preto chcem poprosiť aj o to kde sa dá zohnať popripade by som bol ochotný ho od niekoho objednať aj cez internet. Alebo sa s niekym z vás dohodnúť a kúpiť ho cez postu alebo sa osobne stretnut.

patrik_225

Chcel by som sa opýtať ako L-DOPU zohnať a či ju môžem brať keď mám už 19 zanedlho 20 rokov
a chcel by som ešte niečoto vyrásť, lebo som začal skoro cvičiť a brať anabolické steroidy ktoré my zastavili rast a teras ma prerástli aj obaja mladší surodenci.

RNG

L-dopa zvysuje hladinu dopaminu v mozgu a tele,cim sa podporuje vylucovanie rastoveho hormonu hGH. Takze davly L-DOPY od 250 do 500 mg mozu stimulovat rast u tych, ktori nemaju este zarastene rastove strbiny,
Neskor to ovplyvnuje tiez vylucovanie hGH a to podporuje regeneraciu v tele, takze mnohi nazyvaju L-DOPU aj doplnkom "na mladost", co je samozrejme trochu prehnane.