AKE BY MALA MAT PRSIA 13/12 ročna?POMOC

Buki

@ziadne Preco by nie? Ja si pametam ze v 5. rocniku si spoluziacky porovnavali cecky. Viem to, prezeto Taylor to vie.

nicollette12

CoUz - tak urcite nie v 18 pod noz....ja som cakala tiez do 25, kym sa uz uplne ukonci vyvin, mne to tak bolo tiez povedane ze to je najlepsie a je najmensie riziko ze prsia sa zdeformuju, kedze v 18 este nie je ukonceny vyvin a tym padom ako by sa prsia vyvijali tak by sa zdeformovali aj prsia..takze nerad taketo veci ked zrejme nevies

CoUz

Mam 18 a nemam prsia... takze ak mas 12, stale mas sancu ze tam nieco mat budes. Ak nie, tak v 18 pod nôž :D alebo najlepsie, zmierit sa s tym

nicollette12

Mariana - no tak ty mozes vediet tak h*vno o chalanoch za kym sa otacaju....neries chalanov a radsej ries skolu...a neries na kolko vyzeras, mas vyzerat na 12 lebo tolko mas rokov!!!!!nenavidim taketo decka....

cecky

nepáči sa ti že máš malé prsia?! daj si podprsenku napchaj do nej nejake závažie 2 kilove do každeho košíčka a chod s tým behať..
ja idem na druhe zmenšovanie po 10 rokoch, furt mi tie cecky rastú,..

Mariana

Vy všetky máte štastie, vy túžite mať veľké poprsie ja mam 12 a nosím "D-čka" mne narastli za 1,5 mesiaca z "A" som bola v tom ze mám "B" a mam D mám také že ani moja mama nemá také ..... Viete vyzerám na 16 aspoň mi tak vravia, a + tie prsia keď chodím po meste koľko ľudí sa za mnou obzrie..( baby ano aj pekný chalani sa pozerajú po babach čo majú malá poprsie tak nemusíte mať obavy že vás nikto nebude chcieť)