učitelka

[zruseny12]

presne ako pises,nie je dobre vychvalovat dieta,lebo to si velmi zvykne a potom bude mat problem do zivota...
***treba vychvalovat,ale taka zdrava chvala ma byt***

:0)))to som si zasa spomenula na svoju susedu...:0))) fakt chora zena...
nahovorila svoju dceru a este jej kamosku,aby sa pozdravila jednej pani,na ktoru bola tiez nastvana,robili si tiez nejake naprieky,pockali si ju pri vytahu...a potom schvalne povedala....***TO SU DOBRE VYCHOVANE DETI,NIE AKO INY...NO A PRAVDAZE NARAZALA NA MOJU DCERU A DCERY TEJ PANI***FAKT CHORE...TO JE ALE VYCHOVA...
hlavne jej vysvetluj a ona casom sama pride na to...ze ako to je...

agaven

aha tak super inak povedané ako som povedala kazda je ina a moj svoj sposob ucenia ale nemali by aj znamkovat rovnako aká 1 a hviezdicka a aka mala a velka jednotka a preco dava aj dobru celu vcielku a da aj zle vytlacenú vcielku a povie ale na buduce nech to je este lepsie no aj tak mam nazor ze je to v nich ako chcu oni ale aspon viem ze ked pozrem a ma chyby tak ma to nepusti a zato je hodnotena a ci ma 30 hviezd kaslat na to ved ja som už dcere vysvetlovala ako nevadi ze denne chvali jednu ako krasne pise a stale len ta jedna ma zosit na nastenke nik iny tak ako povedala som ze niekto pise krasne ale zase moze neskor zle ratat ale ako nepasi sa mi ako to hodnti ale ved pridu casy ked budu mat aj ine co ich budu ucit a tie isto nebudu dopisovat im tam a davat stale hviedzy a neviem co no dik maria

[zruseny12]

...a zabudla som napisat,ze ta SUSEDA MOJA...je tusim sesternica ucitelky,co ucila moju dceru...
takze jeden problem clovek vyriesi a dalsi vznikol...a ten problem zo susedou mam dodnes...je to nevyrovnana osoba,ktora si dokazuje silu tym,ze mi robia naprieky...bordel atd.ohovara,pletkuje...pocuje nejake slovo u nas a uz to jede...vie viac toho o mne jak ja sama o sebe...a mojej rodine:0))))
tak asi len tolko...
treba si to poriadne rozmysliet,co urobis...

[zruseny12]

AHOJ
presne tak,kazda skola dostava za ziaka nejake peniaze od statu...takze by sa mali aj tak k ziakom spravat...

...vies preto ti radim najprv riesit problem a tak az dat prestup na inu skolu-ked to bude neriesitelne..
lebo to nie je dobre aj pre dceru,novy kolektiv atd.a ako som pisala mozu vzniknut ine problemi...
sak to je stale tak,aspon ja mam taku skusenost...
ja jeden problem vyriesim a druhy vznikne ***TAKA RETAZOVA REAKCIA***
napr.ked dcera mala ten problem,tak on prakticky vznikol tak,ze syna ucila mama dcerinej ucitelky...
/predtym bola v pohode ucitelka ku dcere, fakt perfektna ucitelka to bola..../
no,ale jej mama/tej ucitelky/
ma chcela silou mocou presvedcit o tom,ze moj syn sa snazi vyhybat skole atd.a ze chodi poza skolu/este na zds-ke v 9rocniku/ a narusit moju doveru k synovi...SILOU MOCOU CHCELA...
ale ja som mu v tom verila,ze nie je taky,lebo nikdy poza skolu nechodil,ked sme byvali na zapadnom slov.a tam mal taku partiu,ze mohol a nikdy to nerobil...tak neviem,co by ho viedlo k tomu tu na vychode a este neviem ,kde by siel ked chodil do vedlajsej dediny do skoly.../chodil tam preto,lebo chcel tam chodit,a dcera chodi tu u nas v meste/
no aby som sa vratila k tomu naspat...
tak sme sa dohodli,ze ked pojde zo skoly,ze ju pockam na stanici...
NO A TA NA MNA TAK SPUSTILA,AKO NA NEJAKU ZIACKU,JA SOM SA NEZMOHLA LEN NA TO,ZE JA SYNOVI VERIM...a to bolo vsetko...
NO A PO CASE ZACALA ZASA JEJ DCERA-UCITELKA DUSIT MOJU DCERU...LEBO JU MALA OD PRVEHO ROCNIKA AZ TUSIM PO 4-TEHO ALEBO 5-TEHO ROCNIKA...
no a ked som sla za riaditelom,zasa retazova reakcia...
ucitelka dala pokoj dcere,ale suseda,co byva nad nami zacala nam robit zo zivota PEKLO.../uz som o nej vela krat pisala...

***TAKZE TREBA SI PORIADNE ROZMYSLIET,CO JE DOBRE PRE DCERU***

ja som niekedy neriesila problemi NA MIESTE,LEBO SA NEDALI...KED TI TAM NIEKTO ZACNE SKAKAT DO RECI A TY SA NEMOZES DOSTAT KU SLOVU,TAK CO INE CLOVEKU OSTAVA...A JA SOM MALA ESTE JEDEN PROBLEM,ZE SOM SA NEMOHLA STRESSOVAT A ROZCULOVAT-LEBO MI PRISLO ZLE,TAK ONI TOHO ZNEUZIVALI A ZNEUZIVAJU STALE...
TAK SOM SLA ZA ROZUMNEJSIM CLOVEKOM...
A KED NIET INEJ POMOCI POUZIVAM AJ SMS-KY...
VTEDY MA NIKTO NEMOZE PRERUSIT...
LEBO FAKT NIEKEDY SA CLOVEK NEMOZE DOSTAT KU SLOVU...
NO A POTOM SI TY DOTYCNI MYSLIA AKY SU ONI DOLEZITY KED NA CLOVEKA ***ZIAPU***

učka

maria2
ja som v predoslom prispevku apelovala na Tvoj pravopis, Ty mi vracias uder, ze nepisem dlzne. medzi pravopisom a diakritikou je rozdiel. ale to by si musela najprv vediet, co znamena diakritika.

maria2

no len to ako priklad citala pekne dala 1 ale inym davala 1 s hviezdickou vies to ona robi chyby ako bud jedna a konec nie dve tri hviezdy a ako lebo mam kamosku dali sme tam obe deti ako tak som to zbadala ako hodnotila ale je to jedno ma 1 a kaslem na nu ked bude davat 3 skocim alebo si dam preverit ju pred komisiou na to narok mam lae otazne ci do 9 by si na nu zase nezasadla a nevetrala ju a mucila a skusala atd... a moznost je aj ina skola to je pravda prinajhorson je aj vyber inych skol oni si maju vazit kazdeho ziaka nie ich odhanat dik

maria2

maria dik mas pravdu preco ju davt prekladat potom bude strsia amoze zase ina si na nej sadnut dik no co to som chela pocut tak ako už mam odpoved dik aj tebe dobru ahojko

[zruseny12]

...sak sa len chod porozpravat s riaditelom v dobrom,popros ho aby jej dohovoril,ked ina moznost nie je...
len fakt zalezi aj od riaditela,aky je...
prajem aby sa ti to nejak vyriesilo,lebo uz asi zazivate obidve stress...ze?jak sa blizi skola...

[zruseny12]

...takto to bolo,ja som zasla do skoly za ucitelkou koli problemu ako som ti pisala...ale ucitelka sa ku mne dost zle chovala a ked som jej nieco chcela povedat,zacala zvysovat hlas...tak som to nechala tak,nehadala som sa s nou,ale este ten den som sla za riaditelom...
mala som akurat tu vyhodu,ze riaditel byval v nasom vchode a poznal ma...lebo raz sme boli spolu na socialke nieco vybavovat,a potreboval ist predo mnou a ja som ho pustila...tak si ma pamatal...

POPROSILA SOM HO,ABY DOHOVORIL UCITELKE,CO UCI DCERU, NO A POVEDALA SOM MU NAS PROBLEM...POPROSILA SOM HO,ZE NECHCEM ABY JU NEJAK JAZDIL ATD.ALE ZE BY SOM BOLA RADA ABY JEJ DOHOVORIL,ESTE SME SA NIECO BAVILI...
TAK SA MA PYTAL,CI CHCEM DCERU DAT NA INU SKOLU,ALE DCERA BOLA SPOKOJNA ZO VSETKYM...LEN TA UCITELKA ODRAZU SI ZACALA DOVOLOVAT...potom to prestalo...
no a nie je iste,ze ked das dceru niekam inde do skoly,ze nevznikne iny problem...
najlepsie je to riesit a az v krajnom pripade dat na inu skolu...

ja sa moc v PC nevyznam,takze ti neporadim v tvojom probleme...
zelam krasny vecer