Prečo sa sprava tak zvlastne

Príspevok v téme: Prečo sa sprava tak zvlastne
moly

Najprv by som chcela napisat, ze by mi pomohol a velmi si budem vazit kazdy vas nazor a dopredu dakujem
Boli sme velmi dobri priatelia. Mame spolu vela nezabudnutelných zazitkov. Velmi sme si rozumeli, ja som zacala vetu on ju dokoncil, pomahali sme si navzajom. Bol to moj spoluziak a asi preto, lebo som ho mala na ociach kazdy den som si neuvedomovala, ze ho lubim. Az teraz, ked chodime do inej triedy hoci na rovnoku skolu som na to prisla. Problem je v tom, ze sme spolu akosi prestali komunikovat, teda piseme si raz za rok asi tyžden intenzivne 4 hodiny v kuse a potom sa to vzdy nejak ukonci a my sa v skole tvarime akoby sa ani nic nestalo(stalo sa to 2x vzdy pocas prazdnin, vzdy po roku). Ja len neviem, preco to vzdy ukonci... ked mam pocit, ze si so mnou pise velmi rad a nevieme nase pisanie nikdy ukoncit. Prosim poradte mi PS: ma frajerku

darika

Moly,ale ja si neviem preco myslim,ze jeden z vas robi chybu.Ty si pisala,ze ked sa aj nieco stane,nechate to tak,alebo sa k tomu nevraciate.Ale ved ked si rozumiete,vy ,ozete riesit vsetko.Aj co sa tyka vas dvoch.Stale ti pripomeniem,skusit mu to povedat s usmevom a dat to na srandu.Aj ked v takych veciach sa nesranduje,ale mas aspon vyhovorku,ked by ta nahodou sklamal.A to,ze to tak videli aj rodiny a znami.kaslat na nich.Momentalne si to musite vyriesit vy.
Uz sa s nou par krat rozisiel?Zase by som sa nad tym pousmiala "no pri mne by sa ti to stat nemohlo".Mna by si mal ako konicek,ktory ta bude bavit stale."Vzdy si nieco vynajdi,ked mas prilezitost.Len nie o tom hovorit stale.Staci raz,ale neboj sa toho.Nic nestratis.Kamarata?Taky kamarat,ktory sa ozve raz za cas...

moly

ahoj, Darika, veľmi pekne ďakujem za Tvoj názor. Myslím si, teda viem, že mu voľná nie som. Už aj ja som nad tým premýšľala, dokonca ma napadlo, že zistil, že si so mnou rozumie viac ako z jeho priateľkou a zľakol sa, že robí niečo nesprávne, keď si so mnou píše, ale bojím sa, že si to iba namýšlam. Vieš, ja som mu nikdy nepovedala, že ho mám rada viac, ako kamaráta, naznačila som mu to, ale aj kamrátky mi vraveli, že vraj si chlapci nikdy nie sú v tomto smere istí. Jednoducho si nechcem namýšľať a snívať zbytočne, preto som sa chcela so svojím problémom podeliť aj s inými ľudmi, ktorí nie sú zainteresovaní. ďakujem Vám za vaše cenné rady.

darika

Moly,tu su asi len 2 odpovede.Bud si mu uz uplne volna a on uz v tebe nevidi ani toho kamarata co mal v tebe predtym,alebo sa ti snazi branit preto,lebo ta ma tak isto rad viac ako kamaratku,ale z nejakeho dovodu sa tomu brani.

eviket

aj ja som zanevrela na vsetkych kamaratov ked som si nasla priatela, aj ked to doteraz lutujem, nie kvoli priatelovi, ale prave kvoli tym kamaratom.. vtedy clovek premysla uplne inak :(

darika

Moly,ja ale nerozumiem,preco pises o pisani,ked vy vlastne chodite spolu do jednej skoly.Alebo som to nepochopila?Vy sa vobec nestretate,nevidite?