Zufala z jeho byvalej

Príspevok v téme: Zufala z jeho byvalej
Semi

co mam robiiit...zistila som ze moj chalan sa par dni predtym, nez sme sa dali dokopy vyspal s byvalou ...milujem ho a viem ze aj on mna uz dlhsiu dobu predtym ako sme si vobec zacali a kvoli nemu som sa rozisla s byvalym teraz sme uz spolu asi 8 mesiacov ale tu spravu ked som sa dozvedela uplny blok nedokazem sa uvolnit a predstavujem si ako to robi snou pre mna to bola uplna zrada lebo tu holku nenavidim ja neviem co mam robit skusala som sa snim aj rozpravat ale jedine co mi povedal je ze gentlemani o tom nerozpravaju a zbytocne by som sa trapila ze to mam nechat ze ma lubi ...ale.....neda sa:(((

heaven

To je este ina situacia, ona sa rozisla s byvalim kvoli nemu a uplne mu verila a tesila sa na neho a on, on sa tesne predtym ako oficialne zacali spolu chodit vyspal s byvalou. ivetkam tvojho to preslo, prejst asi ano, ale neznamena to ze na to obcas nemysli a netrapi ho to, aaaa mozno ani nie:-)))

ivetkam

Semi
neries to moj bol tiez sklamany ked sa neskor dozvedel ze som tesne predtym ako sme sa stretli spala s byvalim, lebo sa to dozvedel po vyse roku a pol od byvaleho a ze sme si este spolu pisali ale po š mesiacochh to mojho preslo a sme zas ok .vysvetlila som mu uprimne ze prve mesiace som myslela na byvaleho, ale teraz lubim len svojho a uz vo vztahu som s nim nespala..tak uz sa s tym zacina zmiernovat nastastie

Semi

vazne dakujem za podporu pomohlo mit o trocha ja nechcem vyzerat ao rozmaznana baba ktora tu riesi zbytocnosti ja viem ze su aj ine dolezitejsie problemy na svete,ale proste vzalo ma to tak sory

queen_sam

Semi, to mi je luto, ale chapem co prezivas..toto sa presne stalo aj mne a viem ako sa citis, aj ja som z toho bola v pecku...chce to len cas a vieru, ze ta nepodviedol...no tu plati pravidlo - doveruj ale preveruj :/ ...

hrdlorez

povedzme to takto aj ked kon miluje iba jednu kobylu, moze omrdat inu, to su zvieracie pudy, mimochodom nie ste zosobaseny a predtym ste spolu ani nechodili

bubinaa

Myslim ze kto nezazil tak nevie co je toto za trapenie a myslim ze ona nenaznacuje ze by pacienti na onkologii trpeli menej ako ona, takze nechapem co mal znamenat predosly prispevok. Viem urcite je tazke ze si sa to dozvedela az teraz, a dufajme ze to spolu nerobili aj potom- cize pocas vasho vztahu, to si mala urcite na mysli, ked si hovorila ako sa trapis a ta predstava ti nejde z hlavy von, je to ziarlivost, ale myslim ze odovodnena, ked ti toto chalan spravi par dni predtym nez ste sa dali dokopy,myslim ze nebude mat predsudky ani potom, ale to TY ho musis poznat najlepsie a posudit sama, ci je az taka svina, zeby to dokazal spravit aj pocas vasho vztahu alebo si to len namyslas, lebo myslim ze tu ide prave o to. Musis vyhnat tie predstavy prec. Ak hovori ze o nic nejde tak o nic nejde - ak sa s byvalou viac nestretava a vies to na 100 percent tak myslim ze je to zbytocne.