Ako oblbnúť hormóny ??

Príspevok v téme: Ako oblbnúť hormóny ??
Zuzl

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či náhodou nemáte nejaký návod, ako sa vysporiadať s PMS. Lebo mne sa stále spraví na tvári zopár hnusných vyrážok, mám hrozné vlasy a som celá nafúknutá a bledá- napriek tomu, že mam inak celkom bezproblémovú pleť a tak celkovo všetko. Ale nechce sa mi stále jeden týždeň v každom mesiaci vyzerať ako zrúda :) Keď som brala HA bolo to možno zčasti lepšie, ale už som ju vysadila a zrejme ju nechcem brať opäť. Máte nejak= rady ? Lebo už sa to zas blíííííži :)

mnamka257

povedala by som ze kazdej babe ked ma pms sa zhorsi plet.mozno by sa to dalo zlepsit nejakymi hormonalnimi liekmi, ale bochybujem ze by ti to zato stalo-pretoze hormonalne lieky su vo vacsej miere dost nebezpecne a zatazuju telo-mozno by ti ich lekar ani nepredpisal.proste sa nestresuj, ved koniec koncov kazda baba ma pms a vyzera tak ako ty-nie si na svete sama s tymto problemom-tak hlavu hore a nestresuj sa preto-na svte su aj dolezitejsie veci

jajkafr

skús piť ženský čaj na niektorých píše na krabičke že pomáhajú aj pri PMS mne to upravuje cyklus občas, moja sestra keď jej mešká menštruácia stačí keď vypije jeden pohár čaju a do večera ju dostane a spolubývajúca z inťáku tiež :D

anjelik9

ja zasa už dva týždne pred revem =)tak uživam pupalkovy olej ale chcela by som vyskušať aj yam alebo dong quia ale to som ete nezohnala=(