Šaty na stužkovú

petinushka

lost: mas uplnu pravdu

líštička: aj tak si stale myslim ze ked idem na stuzkovu, mam ukazat ostatnym kto vlastne som, nebudem si obliekat predsa nieco tradicne len preto, aby ma ludia neohovarali...
Obleciem sa tak, ako to ja sama uzanam za vhodne, obleciem sa tak, aby som sa cilila pohodlne...

jooooj a daky 50 rocny ujo a teta, konzervativny starouši a ostatny ludia ma nezaujmaju.
ked ma neprijmu taku aka som, tak nech si trhnu nohou..fakt

ide hlavne o to, ci ti zalezi velmi na nazore ludi...
mne zalezi hlavne na nazore mojich blizkych, a ci daka starka mojej spoluziacky povie ze som oblecena nevhodne.. och no nehnevaj sa ale co taka starka moze o mne vediet..
a mne nejde o to vyniknut, ale o to citit sa pohodlne...ves..

a zas mi nebude vidiet polku rite...
vzdy sa najde niekto koho budu ludia ohovarat a odsudzovat len preto ze je iny..
ak si na to niekto netrufa, tak je to jeho problem..

lost

Tak ked uz tie kratke saty mala, tak co uz :)
Podla mna by sa nemali, nemuseli by sa hanbit, preco aj? pretoze si par stoviek ludi sepkalo nieco? :D

lol, give me a break..

ved tu ide o to (z pohladu toho uja), ze nech sa ta maturanska na stuzkovej citi FAJN, cize O.K. .. ak sa citi viac OK v kratkych, preco nie :)

aspon ma skusenost.. radsej to "pokazit" na (nepodstatnej) stuzkovej, ako na niecom ovela dolezitejsom.

Cize v skratke, neberte si vsetko tak k srdcu, co si banda chujov kopirujucich "in" módu suska, preoze ludia maju tendenciu si VZDY, opakujem *VZDY* najst niekoho do ktoreho sa obuju.

Byt na mieste jej uja, tu Pani, ktora mala nepekne poznakmy, tak nechutne odbijem so sarkazmom ze radsej presadne, alebo utecie zo saly (je mu to fuk - nemala utocit :D ), resp. aspon ju schladim niminamlne, aby som nebol az taky "zly"..

líštička

petinuska: vieš, to je dobré, že nechceš byť tuctová a chceš vyniknúť. Ale musíš brať do úvahy aj udalosť, na ktorú sa obliekaš. Ak sa maturity nazývajú "skúškou dospelosti", tak stužkovú by som nazvala oslavou dospelosti. Na stužkovú sa nemôžeš obliecť ako nejaká pätnástka, ktorá ide do baru s kamoškami, do miniatúrnych šatočiek, ktoré všetko odhalia. Netvrdím, že si máš dať róbu po zem, to určite nie. Ale treba sa aspoň snažiť obliecť s vkusom. Stužková nie je len pre študentov, je to udalosť aj pre ich rodičov a iných príbuzných, ktorí, sú tiež pozvaní. Moja sesternica si tiež zobrala na stužkovú krátke šaty, teta a ujo s tým veľmi nesúhlasili, ale dovolili jej to. Za stolom sedeli s rodinou inej spolužiačky a jej starká sa vyjadrila veľmi nepekne na sesternicinu adresu (nevedela, že je to dcéra tých, čo sedia oproti nej, proste brutálny trapas). Bola jediná z triedy, kto si dal minišaty a mala si počuť to šepkanie v sále, keď si išla po stužku. Teta a ujo celý ten večer presedeli zahanbení a doteraz nevideli DVD zo stužkovej, pretože sa cítia trápne.
Samozrejme, je to tvoje rozhodnutie a ak sa budeš baviť dobre aj napriek pohoršeným pohľadom, tak si ich daj.

petinushka

jo a este toto:

ak si malicka a dala by si si dlhe princeznovske saty, preboha, to by bol des :))
Ked si das minisaty a vysoke podpätky omnoho viacej vyniknu tvoje nohy a celkovo postava.. daj na mna.. fakt

petinushka

BArcik:
ja budem mat tento rok tiez stuzkovu, a uz mam kupene aj saty.. resp. minisaty :)) faakt su dost kratke, a mne bude jedno co si druhy myslia...
moja kamaratka mala podobne saty, velmi kratucke, bez ramienok dokonca uplne obtiahnute...niektori jej povedali ze sa to vobec nehodi, druhy zase ze su radi ze nieje tuctova, ze je to pekne...

..ale spravne podla etikety by sme nemali mat minisaty.Ale mne je to fakt fuk, vyniknem, nebudem tuctova princezna s kudrlinkami a ruzickami v vlasoch..
budem svojska a budem sexi :))
A tak to ma byt :)

BArcik

Ahojte, ja mam teraz stuzkovu a tiez si planujem dat mini saty, take obtiahnute a a su dopoly stehien, a myslim si, ze aspon nebudem ako ostatne..a le som malicka a nic ine mi nesvedci, tak co ? SUhlasite ? alebo sa to vobec nehodi podla vas ??

majkaaa

nudicaopica tak teraz si raidne zadrela, co je na tom ze by si dala cervene saty? ja som mala na stuzkovej cervene kratke saty asi tak cez kolena a vôbec som si nepripadala ako slapka ani ma to nenapadlo...ako slapka môze daktora vyzerat aj v ciernych ci modrych satoch ked jej z nich vytrcaju kozy a zadok ledva zakryty...