pravopis

alzbee

Aj ti nasi policajti obcas spravia chybu :D pozeram na bratov pokutovy blok a tam pisu, nech zaplati DVACAT eur :D :D koniec koncov, vlastne to ani nemusi zaplatit..ved suma dvacat neexistuje :-P

:-Pbebe

MYCHAL vistyhol si to uplne vistyzne a jasne hehehe :D co tu riesyte kofotyni :D aj ja ovladam super gramatiku a Stur je na mna pisni :D hehehe juuuuj

Mychal

vi mate teda problemi z neakov gramatykov, a co ked ma nyegto dyslexyu ? ja ju syce ovladam celkom dobre ale zasa ket maz nyekoho rat a neny uplne vimleti tak v tom nevydym problem , a kazdi je omilni

učka

sway, presne si to vystihla, preco ten rozchod, ale ludia na fore nevedia citat medzi riadkami, tak to nepochopili. no, co uz.
kucka159, dospeleho uz nenaucis, ale mozno su jedinci, ktori by to velmi chceli a zvladli by to.

sway

kucka159 hmm asi o nom naozaj nemas vysoku mienku,v takomto pripade mozno bude ten pravopis iba posledny kliniec do rakvy:-)
Vsak rozmyslaj,ci sa k sebe hodite,ci ti je s nim dobre a ak je inteligentny,kludne sa s nim pravopis doucuj,mozno bude mat aj sam zaujem:-)))
Darmo tu vypisujes na forum,chces pocut ako by vsteci takeho chalana,co nevie vybrane slova vsetci,poslali do haja?

kucka159

keby mi pisal take veci, ze lubenkam ta xcem ta, tak keby mu poviem, ze mi to vadi, s tym by sa dalo prestat ale vybrane slova ho asi naucit nedonutim

sway

kucka159 bud rada,ze ti nepise xcem sa s tebou wyspat ako vacsina pubertakov,ak si s nim rozumies a mate sa o com rozpravat,pravopis neries.Ja som tiez gymnazistka a hanbim sa zato,ze ho do dnes neovladam.V praci slovencinu,ale nevyuzivam,cize ma tento nedostatok nastastie neobmedzuje a tak isto to moze byt v buducnosti s tvojim priatelom.
učka ja myslim,ze si sa nerozisla s tym byvalym kvoli pravopisu,ale skor kvoli jeho chabej inteligencii a to plne chapem,tiez som mala vztah s jednym,ktoreho zmyslanie malo (apon podla mna) blizko k mentalnej retardacii.Si urcite uspesna osoba,vidno ako vies v diskusii kluckovat;-)

učka

kucka159, myslim, ze tu je celkom zbytocne pisat svoj nazor. lebo ja som napisala svoj a hned sa kazdemu zvysil tlak. a ja doteraz nechapem, ze preco...