Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

fraxiparine injekcie v tehotenstve

Príspevok v téme: fraxiparine injekcie v tehotenstve
monalisa

ahojte, som v 30 tt. a na zaklade krvnych vysledkov si musim pichat fraxiparine na riedenie krvi. vie mi niekto poradit ako si to najlepsie pichat aby sa mi netvorili hrcky a modriny? vraj si to mam pichat do ramena alebo stehna, nie do brucha ale ani do svalu. neviem ci to picham dobre, viete poradit aby to bolo co najlepsie a bezbolestne?

Helušik

Ahojte.Som v 22g.t.a fraxiparine si pichám od 6 týždňa a budem až do konca tehotenstva.Tak to bolo aj pri prvom dieťatku a nebola to sranda hlavne v posledných mesiacoch.Koža na brušku napnutá na roztrhanie tak mi to manžel pichal do ramena.Tam to tak nebolí a netvoria sa ani hrčky.Treba to vydržať ja "držím" dva krát denne.

monalisa

ja extra problemy necitim akurat mi dost opuchaju nohy v tehotenstve a vraj so s tym suvisi...
vydrzat to ta obdivujem, myslim ze mne budu stacit aj tie zvysne 2 mesiace do porodu, potom uz hadam nebude treba pichat injekcie.

ketinka

hej preto sa pýtam mne zistili vrodenu trombofilou F II.Protrombin, takže aj mna to asi čaka,nie som ale tehotna doktorka mi zatial predpisala iba Anopirin.
A aj to nejako citis???? Lebo mna bolia stale nohy sem tam hlava strasne moc

karioll

bohuzial to boli,riesi sa to tak,ze si chytis kozu medzi prsty a tam si to pichnes kolmo na kozu a aj tou bublinkou

vydrzat

pichala som si to 3x9mesiacov - ramena, stehna, na striedacku a bez hrciek modrin a bolesti to zial neslo, treba to nejak vydrzat.
drzim peste :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

fraxiparine injekcie v tehotenstve - Fórum - ZDRAVIE.sk