PHARMATEX

hihihahahihi

ak dodržíš správne postup z návodu tak určite neotehotnieš aj ked sa priznám že tiež použijem pre istotu aj kondom .. lenže v poslednej dobe som vo finančnej kríze ja, aj partner takže iba kondomy, dúfame že sa nič nestane :P

Sesi

ja som mala kapsule.prvy krat ked som ju mala,strasne palila.potom vsetkych 9 v pohode. a z dalsieho balicka zase prva palila. tak neviem od coho to zavisi...

lilicucha

ja som sa pytala gynekologa...vraj z 200 zien tak 3 otehotneju...100% istotu nemas nikdy...osobne mi prilis nevyhovoval ani krem ani kapsule, lebo ma cele vnutro z toho palilo!!!! ale ty mozes zareagovat uplne v pohode, kamaratka pouziva a nestazuje si

mi mig

čipky ja ich použivam su 99% :-) len si to poriadne zastrč potom lebo aby to nevytieklo by ste boli odtoho obaja:-d a krem si nedavaj to by ste boli duplom zababrany treba to hlboko zasunut a mas klidek

AdamKrt

Tiez to pouzivame, ale iba ako doplnok ku kondomu. Ale uz som skusal aj bez kondomu. Radsej vsak vsadzam na vacsiu poistku, takze kondom k tomu davam naviac :)

manka

Ahojte,pouzivam kapsule pharmatex + prerusovany sex uz skoro rok. Je to naozaj dobra vecicka, pretoze hormonalnej antikoncepcie som sa bala kedze mavam migreny. Takze pharmatex odporucam.