Ake tabletky podla vas pomohli Judyniovej?

soffa

"samozrejme" ze je to "len" tymi tabletkammi,tymi za 100 tisic.a vyrastli jej len za jeden den....neviem preco to neprizna..ved to je v dnesnej dobe bezna vec,zena ktora nema cim zaujat,si da zvacsit prsia aby aspon tak zaujala

tina78

ahojte, mozno si ich dala urobit tou metodou ze jej odsali tuk a prisali jej ho do prs, ved ta plasticka karikatura novotna je jej najlepsia kamaratka, preto asi aj zazracne schudla a nafukli sa jej balony
inak strasne je to uz trapne ked sa furt prezentuje a zabera celu kameru svojimi cicikmi, to sa uz neda pozerat

keksa

sama priznala, ze vela schudla, ved to aj vidno a to vraj kamera pridava cca 6 kil tak si viete predstavit ako vyzera nazivo, ale nie to som chcela, tým, ze schudla by schudla aj z prs a pred operaciou nemala ziadne, takze po schudnuti by uz bola uplne rovna, plastikou si dopomohla ku krajsej postave, predtým tiez nenosila podprsenky a hoci este nerodila ani nekojila, predsa ma uz "vek" a v 40tke bezna zena nema gule co jej padavju z vystrihu bez podpory, zemska pritazlivost funguje viac menej na kazdeho rovnako :)

cicka - ja tiez pozerám na ten hopsajuci krok, vysoke topanky mam sama rada, ale nechapem preco nestacia 10 cm,a le musia to byt 20 cm stale ked pozeram ako odchadza mam pocit, ze sa zlomi aspon na 2 x pred kamerou, na mna ona posobi strasne infantilne, akokeby nieco zameskala a teraz sa hraje na ucatsnicku Elite model look

ferencjozko

hahaha no Judinka isla jednoznacne pod noz. Poznam vela takych pripadov, ze zazracne narastu prsia, a vacsinou tie zeny trvdia ze narastli z tbl lebo sa hanbia,ze si museli dopomoct. Taketo tablety su taka hovadina,ze strach....prsia sa ti od nich naleju a pod vahou praveze zvyknu klesnut a nie vystupit pomaly ku krku. Take ja milujem. Radsej vypchat ponozkami ako takto klamat

cicka1

ja sa kašlem na jej silikóny...ale keď akože odchádza v závere relácie tým poskakujúcim krokom,tak mne pripadá,že má nejakú chorobu....len si to všimnite,chodí takto normálny človek?

sharon 55

Má plastiku,to je jasné,ved v jej veku ako tu pisete,ze ma 40tku a skutočne vyzera "hnusne dobre".Mne tiez vadí jej afektovanost a keby mohla,tak v spmotanku uz moderuje naha,to by jej asi vyhovaovalo najviac,ked uz do svojej vizáže vraza tolko prachov..ale trochu ma velké zuby,takze zase az taká dokonala nie je...

keksa

nevidim dovod v dnesnej dobe zatajovat plastiku, vsak ludia nie su slepí a blbí, je jasne, ze si dala urobit silikony, rozpravky by sa mali nechat pre deti :)

sdmr22

Zaujímavé je, že Erika chodila na gympel v Partizánskom dva roky predo mnou a ja budem mať tento rok 37 rokov.Žeby celebritám po tridsaťpäťke vek klesal? Myslím, že matematika nepustí a či sa to Erike páči,alebo nepáči rodný list jej ukazuje 40!

tina78

ved ona uz bude mat za dva roky 40 :-0 a vyzera dost dobre, ale kolko ju to stalo, no keby mam tolko penzi co ona asi aj ja by som podlahla plastikam