Ako vytvarovať pás?

Príspevok v téme: Ako vytvarovať pás?
bara017

Zdravím,
neviete mi poradiť ako vytvarovať štíhly pás. Mám chlapčenskú postavu, proste takmer žiadny pás a chcela by som ho aspon trosku zúžiť oproti bokom.
Začala som cvicit po behani s tym gymnastickym kruhom, myslite, ze je to dobry sposob, ale mate odskusane nieco ine??? Dakujeeem

nadia317

Ahojte baby!
No tak ja mam v poslednej dobe tiez problem udrzat chute na uzde.Tak napr. na sladke mam stale chut a musim to nejako potlacat.No niekedy sa neovladam a potom s vycitkami cvicim ako besna..Keby doma nebolo sladke, tak ma to ani nenapadne,ale manzel to kupuje a hlavne malej a to ma laka.Mam vahu 51- 52 kg a chcela by som mat max.50 kg.No akosi mi to nechce ist dolu.Nevedeli by ste mi poradit ako mam potlacit tieto chute a dosiahnut svoj ciel?

bara017

jasne jasne orbitrek mam aj ja:) dostala som ho na Vianoce a na nom sa mi perfektne podarilo zhodit zo zadku:) ale teraz radsej beham vonku, zase ked sa ochladi a pride zima tak sa vratim k nemu, namiesto behu:) no ved dnes som uz posilovala to brucho, lebo fakt som z toho nemala dobry pocit, uz nebudem verit vsetkemu co sa pise.. A od zajtra teda zacinam s tym sladkym, teda koncim:DD jedine sladke co dam do ust bude ovocie:) budem ta informovat ako mi to ide..

dinita

a inak ten kruh, to je HULA-HOP...a to je taky umelohmotny kruh ktorym tocis okolo pasa...aj cirkusanti s takym tocia;))...niekedy ich maju aj 30;)

dinita

ahoj bara017,
no, je pravda, ze ked sa zatnes, ze tie sladke jest nebudes a najdes si nieco cim to mozes nyhradit, tak ti no nebude chybat...a je dobre, ked sa napr s niekym stavis...alebo si das nejaky ciel..ako odmenu...a inak, ja som zistila, ze mala by si aj posilnovat aj nieco vytrvalostne robit...no, ja robim brusaky na kazdu cast brucha...a kruzim na tom kruhu...a potom cvicim na stacionarnom biku...:))na tom..vola sa to ze orbi-track...to je aj na ruky:)...a inak co sa tyka tanca...tak ja milujem brusny...ked ti to zacne ist, tak ta to bude strasne bavit...a je to mimochodom aj dost sexi;))...velmi to pomaha na brusko...aj na ine casti tela:)))

tekvicka_

baby co je to ten kruh? :D to je taky ten kruh co sme mali ako male deti a tocili kolo pasu? :D
nie ze by mi to nejak moc trebalo, kazdy den trosku posilujem brusne svaly lebo lepsia je prevencia ako potom pivny pupok zhadzovat,ale tak dozvediet sa nieco nove nie je na skodu.

bara017

a este taka vec by ma zaujimala, niekde som citala ze chces zhodit z brucha tak je lepsie viac kardia a ziadne posilovacky na brucho, ja som predtym pravidelne posilovala brucho, mala som ho uplne pevne a teraz ako som prestala tak mam skor pocit ze ho mam vacsie, ja uz fakt neviem co je spravne. ci posilovat alebo nie? Ci len ten kruh radsej, hm nevies?

bara017

No ja nejedavam po piatej uz dlhsiu dobu, ale ze by som z toho nejak zavratne schudla tak to isto nie, mam pocit, ze potom na ranajky vela zjem, preto rozmyslam ze to posuniem aspon na tu siestu! A asi od zajtra tak aj spravim.. Tiez sa snazim stravovat zdravo, nejem biele pecivo, vela cistej vody pijem, zelene caje nesladene. Moj problem su sladkosti raz som skusala uplne obmedzit vydrzala som dva tyzdne bolo to super, ale potom som to porusila a teraz sa neviem nejak znovu nakopnut. Rozmyslam, ze zase zaberem a skusim vydrzat aspon mesiac potom si vraj uz organizmus ani nepyta sladke.

dinita

No, ja sa snazim vyhybat istym jedlam...ako su sladkosti, potom uz velmi dlho nejem nic vyprazane,za cely den vypyijem 3 litre vody a vecer si niekedy dam 1 pohar kofoly, jem len celozrnne pecivo, biele vobec...potom maslo nejem, pizzu, fastfoody....jem vela zeleniny...a aj ovocia, milujem syry...:))))...a po 19:00 uz nejem nic...a co ty??

bara017

dik nadia317:) ja behavam uz nejakych sedem mesiacov ci kolko, ale rada by som to striedala aj s nejakym inym pohybom, uz to na mna nema taky ucinok ako na zaciatku. Najradsej by som skusila tanec len neviem kde a aky:D

nadia317

ahojte baby!
Ak chcete schudnut v pase a zbavit sa pneumatiky na brusku, tak treba vela behat a cvicit napr.aerobic alebo tae bo.To je ucinne a rychle.Spaluje to tuk a spevnuje.Treba pridat kazdy den brusaky a vzdy striedat vsetky brusne partie, aby vam nejaka nezaostavala.Cize jeden den vrch bruska, druhy den spodok- problematicka partia a treti den sikme brusne svaly.Vyskusajte a uvidite.
Prajem vela stastia!