Zapach penisu

tomeno

HYGIENA HYGIENA A ESTE RAZ HYGIENA.

pohlavny ud - penis - ci jojot, si treba regularne umyvat pri sprche ( rano a vecer).

spravne mocenie: moci po babsky ( sedenim) potom sa mocova rura vytiera toaletnym papierom.

tukan

Dobrý deň , mám problém objavili sa mi červene bdky na žaludi, nieje ich veľa ale mám aj take cerve bodky ktore vypadaju ako pupáky, a jedna strana sa mi kolo žaluda napuchla a tak jak keby bola popraskana koža , bl sm u doktora a ten mi predpisal canesten používam dva dni a nevidím až take žiadne vysledky ako dlho to trvá popríade pradte čo mám robiť , Dˇakujem

ravenhill

Ocot pomaha mal som rovnaky problem rano a vecer som umyl octom oplachol vodou a natrel skorocelovou mastou spravil som to asi 4 dni a zatial sa zapach nevratil a uz len cistou vodou oplachujem...ak to nepomoze asi pojde o nieco vaznejsie...

RNG

Na kvasne a plesnove infekcie pomaha 3% oreganovy olej(v olivovom alebo kokosovom oleji), alebo 1% GSE, tak isto v oleji.

zufalec.11

ZDRAVIM.....Mam taky problem na penise presnejsie na zaciatku zaluda smerom od korena penisu sa mi vytvorili uz velmi davno nejake malicke bodky...maju bielu farbu a velkost asi 1 az 1.5 mm. .poradte prosim co mam robit?

katarina

po sexe so svojim stalym priatelom sa mi na druhy den vyhodia na pochve male pluzgieriky.doktorka pvoedala,ze to je virusove.neviem ci to je kvoli pertnerovi alebo nie. no vsimla som si ze mu strasne zapachaju semeniky.ma to nejake prepojenie a ed ano, co by to mohlo byt??ps hygienu ma dobru

jasomto

nika: NEBOJ SA NEVERNOSTOU TO URCITE NIEJE JA MAM 16 ESTE SOM NEMAL POHLAVNY STYK A TIEZ MAM TEN PROBLEM ALE JE TO NAJSKVOR HYGIENOV KED SOM ZACAL DODRZIAVAT SPRAVNU HYGIENU TAK SA ZAPACH POMINUL TAKZE NEMUSIS SA BAT