Preco mam taky tazky zivot stale nieco sa udeje

Príspevok v téme: Preco mam taky tazky zivot stale nieco sa udeje
zivotaosud

Ahojte..mam asi problem asi som prekliata...ide oto viem zivot nam dava take skusky ze ja uz nevladzem :,((...mam ist konecne robit priatelom do zahranicia uzasne koencne vyjde to je to na 80%....no tento tyzden budem vediet ci sa ide alebo nie ...vyzera to byt nadejne...konecne bude sama zit konecne to vyjde po takom dlhom case a s mojim chlapcom...konecne odidem o roiny roicov s kt velmi nevychadzam a uz vobec moj priatel...no dalsia sprava moj brat kt zije v amerike sa zeni....ja ho mam strasne rada ...no mna a mojich rodicov pozval na svatbu s tym ez letenky nam zaplatia oni....ide oto ze o pol hodiny som mala dat vediet ci idem...co by ste urobli na mojom mieste?????isli a uprednostnili jednu svatbu pred zivotom s priatelom kt sme uz dlhu dobu planovali ze niekam odideme prec daleko o rodicov...moja mama mojho priatela nema v laske mam nechat ju vyhrat a ponizit priatela ze nepozvali aj jeho a ist nechat ho a mozno zahanicie vyjde a necha ma opusti pretoze ja s nim nepojdem :,(((...a moj brat je tak isto dolezity pre mna ako on ..co mam robit kto mi pomoze?:?,(((

lilac

Ked si povedala, ze ides, tak chod a snaz sa uzit si to :) Skus to brat pozitivne, caka ta super brat, Amerika a svadba :) A vidis, ani priatel sa na nehneva :) Ved nejde na koniec sveta, urcite za nim budes moct prist, ked nie hned tak potom o mesiac a vlastne ked som to dobre pochopila, tak ta praca ani nie je ista. Ked ti mozes dat jednu dobru radu, ktora mne velmi pomohla, tak to, ze sa nezaoberaj dopodrobna problemami, ktore este len pridu. Mozno bude nakoniec vsetko uplne inak a ty sa len zbytocne trapis...tak chod na tu svadbu s usmevom :)

zivotaosud

ja chcem it na svatbu ale aj cchem ist robit s priatelom ...ale obavam sa toho ze v rpaci naman nepockaju a obytovanei je iba pre tych co pracuju ...

zivotaosud

moj priatel hovori ze som dala mame vyhrat ze ani sa neopkusila mam a moj brat zavolat ho ci necche ist ako moj partner kedze sme spolu uz dlho a by si aj sam zaplatil letenku...ze som dala mojej mame vyhrat tym ze som sa za neho nepostavila...ja si myslim ze ked ma lubi to pochopi ale ide o nas ziot on pojde do zahranicia a ja co nebuem moct ist zanim preto to ubytovanie bue patrit k praci ...je zadarmo

zivotaosud

hej aj o pracu aj o priatela ano ide oto ze ja mam vstah s bratom velmi dobry a svatba sa uz nikdy nezopakuje...a na ruhej strane kto namna v praci pocka naju si nekoho ineho radsej..a hej podjem na svatbu budem sa citit aj tak asi na hovno sama bez priatela mozno to bude zaujimave...ale ked pridem domov bude po vsetkom a buem bez priatela a bez prace bez nicoho ...ja sa bojim ze brat sa urazi ....a matka moja by ma znenavidela ale o nu neide ide o brata ...no o pol hodky som mala dat vediet sme s priatelom premyslali ze to ani neje iste a ak nahodou pojde mozno buem moct prist zanim neskor ....ale vsetko su to len zdohady a som povedala ze idem pretoze do pol hodinky som msuela dat vediet pretoze letenky boli v zlave nejaka dobra cena...a uz som ovedala ze idem ale len koli bratovi radse by om sla do prace ...ale brat je tiez dolezity tak ako moj priatel

lilac

Aha, teraz som si precitala to nizsie, co si napisala kym som pisala :) Preco by si uz brata nikdy nemala vidiet? Ved moze prist niekedy domov alebo ty za nim, nie? :) Ked nejde o pracu, tak potom asi o priatela, ze?

babenka1

prácu si najdeš hocikedy...ale tvoj brat sa žení jediný krát v živote...podľa mňa je to jasné, choď na svadbu

lilac

Ahoj, a to nemozes nejako skombinovat? Ze by si isla na svadbu a potom prisla za priatelom do zahranicia trochu neskor. Tak by sa nedalo? Keby to neslo, tak ja by som si na tvojom mieste vybrala pracu s priatelom, to je dlhodobejsie ako svadba. Potom keby si sa vratila zo svadby, tak by ta to mozno zozieralo, ze si premarnila taku prilezitost ist za pracou a odist s priatelom. Brat by to mal pochopit a mozes ho predsa navstivit aj potom, ked sa ti to viac hodi ako teraz. Takze ked svadba alebo praca, ja by som brala pracu a priatela. A hlavku hore :)