bradavica a jej odstranovanie

Príspevok v téme: bradavica a jej odstranovanie

Chcem sa spýtat, či máte niekto skúsenosti s odstraňovaním bradavíc. Urobila sa mi totižto jedna na vnútornej strane stehna, tesne pri rozkroku a stále sa zväčšuje, čo mi je dost neprijemne a hanbím sa za to. Neviem, či to je bradavica, alebo niečo ine, je to hnedej farby a drži to len za jednu časť, prichytenú k pokozke. Čo s tým?

RNG

Vacsina bradavic je viralneho povodu.
Mozno by ti pomohlo posilnit imunitu, aby sa ti nevracali spat.
Na posilenie viralnej imunity je lactobacilus bulgaricus(jedno z probiotik), echinacea, astragalus, aloe,extrakt z olivovych listov atd.

misel

ahojte.tak ja som uz ako dieta mala bradavice, ptierala som si ich a zmyzli. Teraz po rokoch sa mi obat objavili na rukach...je to hrozne. bola som to uz tri krat vypalovat a
nic, stale ich mam

sedmikraska

Tiez mi v lekarni doporucili Duofilm, ale mne stacilo potierat si to cesnakom a tiez mi asi odpadla- ani neviem

nepoviem :d

ahoj,
objavilo sa mi na nohe nieco male a hnede.
Je to akoby taka mala bublinka. neviem ci je to bradavica, nikto mi to nevie povedat. ak mi mozete napisat co to je, tak pls povedzte, alebo aspon napiste ako bradavica vyzera. dakujem :D

paul

Dobrý deň,

Chcem sa spýtať, či môžu z bradavice vyrastať aj chĺpky. Niečo podobné, malé a hnedej farby (nedokážem zistiť, či ide o bradavicu, u kožného som ešte nebol) mám na líci. Neviem, či je to bradavica, šošovica, alebo ako to nazvať. Nie je to žiadny veľký problém, ale napr. pri holení treba dávať väčší pozor. Vopred ďakujem.

durka

ak je to ozaj bradavica: daj korku z citrona na 24h do octu, potom si z korky odrez maly kusok, priloz to na bradavicu a zalep. po 1-2 dnoch vymen citron na bradavici. nos to stale zalepene, az kym ti bradavica nezmizne. POMAHA TO!!!

.::patriot::.

zdravim. ja mam tiez taky problem. pred tyzdnom a nieco a mi na nohe objavili 2 kruzka (3 mm) ... na nohe a dost to boli ... 1 kruzko je dost priestvitne a je biele a druhe mam len zapalene ... o tyzden neskor sa mi zacali vyhadzovat daslie .. uz som ich tam mal 5 ale tieto co sa mi vyhodili pozdejsie boli ovela mensie mozno 1,5 mm. Som si na 100 % isty ze su to bradavice no ak sa mylim napiste. Vsetci ci ych mate alebo aj kurie oka alebo aj bradaice vyskusajte toto:

Zoberte cibulu ktoru rozrezte na polovicu a do stredu jednej polky vydlabte dierku (5-10 mm). Potom do tej dierky nasipte viacej soli. Nechajte to stáť takych 30 min. proste aby sa nevipustil s tej cibuli trochu stavi (ja som to musel nechat aj 3 hodiny..nic sa nestane ked to nechate aj dlhsie). Potom keď sa vypusti trochu stavi, zobetre si nejaku vaticku alebo nejaky penovy vankusik a naneste trochu tej stavy na vankusik a prilozte ku nohe. No a oblepte si to nie cim. POZOR: NAJLEPSIE JE SI TO DAVAT VECER NA SPANIE ABY VAM To UCINKOLAVALO, NO MOZETE SI TO NATIERAT AJ 10 KRAT DENNe. PO 10 DNOCH BY STE MALI ZBADAT UCINKY. ;-)