bradavica a jej odstranovanie

Príspevok v téme: bradavica a jej odstranovanie

Chcem sa spýtat, či máte niekto skúsenosti s odstraňovaním bradavíc. Urobila sa mi totižto jedna na vnútornej strane stehna, tesne pri rozkroku a stále sa zväčšuje, čo mi je dost neprijemne a hanbím sa za to. Neviem, či to je bradavica, alebo niečo ine, je to hnedej farby a drži to len za jednu časť, prichytenú k pokozke. Čo s tým?

miselka

urcite chod na vypalovanie dusikom. to ti pomoze. jaj mam s tym skusenosti. ked som bola mala, mala som na pate nieco, co najskor nevedeli identifikovat. cize najskor mi to zacali rezat, bo vies aki du doktori. no a neskor si spomunuli, a ked im to neslo vyrezat tak si spomenuli, aha podme to vypalit. Neodkladaj vypalovanie, bo ked sa ti bradavica odtrhne moze sa ti neskor aj na inych miestach objavit. neboj sa. vypalovanie vobec neboli. robia to kazdy den.

usiko

Verrumal gel, vypisule kozna, mozno aj obvodna lekarka, v nieektorych lekarnach aj kupis, ak sa dohodnes, jednoznacne najlepsie vysledky u mna, leboi mne ich , tie bradavice uz aj vyrezavali a vatilo sa mi cele lozisko tak ako bolo....aplikovala som si Verrumal a uz 8 rokov mam od nich pokoj, mama tak isto...nemusim spominat ze na dusik som pred verrumalom chodila jak do obchodu, tak casto, a roky....je to najlacnejsia varianta, preto to lekari upradnostnuju, nedajte sa odbit a pytajte si Verrumal...

sumka

ahojte, aj ja som mala veľký problem s bradavicami. nepomahalo ziadne vypalovanie dusikom ani lastovicnik a ani ine zazracne masticky. par mi ich odskrabli a vyrezali. ale na rukach, okolo nechtov sa mi este potom vyhodili bradavice. zacala som kvoli niecomu uplne inemu uzivat vitamin E a oni po rokoch zmizli. a uz je to aj peknych par rockov, co sa ani neukazali :) tak ak ste zufali, vyskusajte.

honey

akurat citam co tu pisete ja mam taky problem na tvari v oblasti brady a medzi ocani mam plno malych plochych bradavic, na dusiku som bola asi 20x ale vobec mi to nepomaha som bezradna ak mozte pomozte:)))))))))))))ň

panika

skuste podporit imunitu niecim s hlivou ustricovou (napr. Imunoglukan). Vraj po odstraneni prvej zmiznu vsetky -mame za sebou skutocnu torturu s odtranovanim(laser, tek.dusik,tinktura propolisova, duofilm). Je to o imunite+ podporit to liecbou z vonku (napr. duofilm).

maruška

Ahojte!
Ja som mala s bradavicami velikánsky problém. Asi 34 som ich mala na prstoch ruky už niekoľko rokov - chystala som si ich dať vypáliť, no nikdy nebol čas a hoci sa mi tento neželaný doplnok nepáčil, veľký problém som z toho nerobila. Keď som sa ale tento rok vrátila od mora začali sa mi šíriť každým dňom a začala u mňa panika, pretože som sa prešplhala cez 10 a veríte, či nie, nakoniec som mala na oboch rukách 21 bradavíc. Pribúdali mi každým dňom - no musím podotknúť, že som si ich pár zapríčinila možno aj sama - neviem. Najprv som používala prípravok od Sholl, to mi ten počet len zvýšilo a bradavice som už mala aj na dlaniach - strašne som sa bála, že si to zanesiem na tvár. Potom som začala používať DUOFILM a vtedy mi konečne začali tie najväčšie miznúť úplne, no tie malé ostávali. Všetky bradavice som mala prelepené náplasťou - živila som susednú lekáreň, pretože som toho minula metre, nakoľko si musím v práci veľmi často umývať ruky. Miznutie bradavíc prestalo, ale ja som si ich potierala dalej. Kúpila som si B-vitamín, zvýšila dávku ovocia, proste snažila som sa jesť viac vitamínom a nastalo obdobie, že ma Duofilmom potreté miesta začali svrbieť. Prelepila som si to náplasťou a vydržala. Bradavice, ktoré som si mimochodom postupne šúpala dole - vždy pri prelepovaní, mi asi po 2 mesiacoch trápenia úplne zmizli. Neviem čo presne mi pomohlo, určite ten Duofilm, ale mám pocit, že aj namáčanie rúk vo vode - a teda vlastne vysúšanie rúk a pokožky - teda aj bradavíc. Najprv mi ostali na rukách fľaky a dnes ich mám také, ako všetci zdraví ľudia.

Takže DUOFILM - Náplaste - vitamíny a hlavne trpezlivosť. Možno sa Vám bradavica objaví znovu, no vydržte - musíte ju zničiť, aj za cenu, že budete chodiť s prelepenými rukami 2 mesiace ako ja - ved teraz je zima a dá sa to lepšie zakryť než v lete. Držím Vám všetkým palce. Neverila som už tomu, že sa toho niekedy zbavím, no skutočne po mojich početných obrovských bradaviciach nie je stopy.

big bradavica

Hmmm tak ja mam taku podkoznu bradavicu na ruke,ze si myslim,ze je nesmrtelna,pretoze na nu nezabera nic.Vypalovanim dusikom mi ostali 3* krater na druhu.Fakt nic prijemne!A opat,ako vzdy!!!Chyrurgicky???Desny doktory...pasova vyroba.Ma 2cm*2cm na hanke a uz teraz to vvzera skaredo.Neverim im,sak by to vyzeralo!Zo sitim a podobne nemam dobre skusenosti!!!!!!!!!!!!A co ked pride zas... a ona pride.Zas vyrezu?Aj zo zadku a opat prisiju? ps:zufaly pripad

[zruseny12]

Krasny dobry den CARIN,JA SOM MALA TIEZ BRADAVICE PO RUKACH,A TIEZ SOM POUZIVALA Z LEKARNE TAKE VODICKY A NEPOMOHLO,ALE NA VYPALOVANIE SOM NEBOLA.aLE MNE ZNAMA PORADILA MLIEKO Z NEJAKEJ KVETINKY,MA TO ZLTE KVETY,ALE NEVIEM AKO SA VOLA,JA SOM SI PAR KRAT NATRELA BRADAVICE,A DOKONCA NIE VSETKY,A NEVIEM JAK DLHO TO TRVALO,ALE ZMIZLI MI.LEN NEVIEM AKO SA TA RASTLINKA VOLALA.KED MU VELA VECI NEPOMAHA,TAK MOZNO MU TREBA TO ZISTIT Z KRVI.LEBO JA SOM CITALA.ZE BRADAVICE SPOSOBUJU NEJAKE VIRUSY V TELE,TAK CI MU NEPOMOZU NIEKDE NA IMUNOLOGII,ALEBO NEVIEM,KED MU NIC NEPOMAHA.pRAJEM VELA STASTIA,A ABY SA TOHO ZBAVIL CIM SKOR.kRASNY DEN PRAJEM.

carin

Ahojte, ja uz som unavena z toho dec.04, od kedy ma moj syn bradavicu pod nechtom je to strasna doba a robime stale dookola to iste,lastovicnik,vypalovanie,duofilm,verumal,sveds ke kvapky,homeopatika,zarab.mast od lekarky,lieky isoprinosine,a nie a nie sa z toho dostat aj sa mu polepsi zase sa rozsiri kto mi poradi???