Tabletky na potrat?

maruska123

my tu hovorime o tom, ze ked niekto nechce mat dieta, nech sa chrani a nech sa nespolieha na potrat..je na tom nieco zle?

ked sa ma kazdy starat do seba tak to laskavo rob aj ty a nestaraj sa do nasich nazorov

LETICIA

ja som sa bavila o slove ZODPOVEDNOST, ci nic ine nepoznate, len toto, ci vy ste svate a chyby nerobite? pozri ja mam po 20tke a mam dieta a keby mi niekto povedal, ze som mala byt zodpovedna, tak niekomu naparem do pysku, lebo nech sa kazdy stara sam o seba.

LETICIA

maruska, ja len tak, ze tie baby co vodu kazu a vino piju a dookola to obmielaju v kazdej vete v kazdej teme, uz som nato slovo alergicka, nech si kazdy urobi zodpovednost aku chce. proste mam alergiu nato slovo, radsej pouzi ine slovo ako zodpovenost! lebo to nieje len tak otehotniet ako si myslis, ze prehodi cez teba trenky a si tehotna, keby boli normal, tak ju nenapusti!! a za tym si stojim a nech mi nikto nedrista, ze otehotnel z kvapiek lasky a podobne, lebo sa zasmejem.

maruska123

leticia na jednej strane si tu robis srandu z toho, ked neikto napise, ze ma byt zena pri sexe zodpovedna a na druhej strane nie si za potrat, ked maju manzelia 3 deti a 4 uz nie, lebo bla bla, nebudem rozpisovat...takze oni nemaju byt zodpovedni, aby si to decko neurobili?

trosku si se.ies do ust s tym co pises

LETICIA

je to hnus, otras, bestialne, hyenizmus a ked citam slovo zodpovedne, vlasy dupkom mi stavaju, uz som tolko x precitala to slovo a kazda sa tu chce robit premudrena ochranovana kondomom, pharmatexom aj antikou naraz, som zvedava kolko bab tu este napise, mate sa spraat zodpovedne, v kazdej teme kde sa riesi sex, hned zodpovedne, nech s kazdy robi co chce, kazdy je strojcom svojho stastia aj nestastia.

beriem potrat, ked zena bola znasilnena, alebo chore babatko, ale nie tak, ze tak mame uz 3 doma a 4 to uz je vela, ludia zobudte sa v dnesnej dobe je jedno dieta LUXUS! dufam, ze ste pochopili ako som to myslela...

angela85

neviem mozno ano, ale niektorych to vazne bavi sa chytat kazdej chybicky a zdoraznovat ake je to samozrejme a dolezite mat dokonalu gramatiku