manzelska kriza po 13tich rokoch a jej dosledky

Príspevok v téme: manzelska kriza po 13tich rokoch a jej dosledky
lucca75

po 13tich rokoch sme dospeli do bodu, kedy sme nedokazali spolu takmer vobec komunikovat, chceli sme ostat spolu, ale nevedeli sme ako, skussali vsetko mozne aj nemozne.. po par mesiacoch sa manzel odstahoval, ani to nefungovalo, komunikacia viazla este viac.. rozhodli sme sa vztah ukoncit rozvodom.. manzel si 3 tyzdne po poslednom pokuse o najdenie spolocnej cesty a vybornom sexe ktory trval 2 dni zamiloval do inej, mesiac uplne prerusil komunikaciu so mnou aj s dcerami a po mesiaci zrazu zistil, ze mu chybame.. tym ze sme aj ked drasticky obaja pretali puta, uvedomili sme si, ze bez seba zijeme velmi tazko.. zrazu sme nasli silu na riesenie problemov a momentalne uz asi rok krasne fungujeme.. problemom je stale moje vnutorne chvenie, ked si predstavim akoeho blbecka kvoli nej robil, ako sa jej vnucoval a robil vsetko pre to aby bol s nou.. dokonca pocas toho mesiaca mala jedna z dcer narodeniny a ani to ho nezaujimalo.. viem ze ho milujem, ale vnutorne mam este stale silnu bolest.. niekedy sa mi dari skryt, inokedy nie a bavime sa o tom.. udajne pre neho nic neznamenala, len tuzil po blizkom cloveku.. nechapem to a boli ma to

mentolka123

prežila som niečo podobné a ver tomu, že sa to stáva v mnohých manželstvách..... jednu jedinú vec musíš podľa mňa urobiť, aby si mohla fungovať a ty aj tvoja rodina - ODPUSTIŤ a hodiť to definívne za hlavu.... čo bolo, bolo, teraz je teraz a tak pozeraj dopredu....