anglictina, francuzstina, matematika

Príspevok v téme: anglictina, francuzstina, matematika
kvetinocka

tento rok ma nevzali na skolu kam som chcela,a preto sa chcem do juna priravovat svedomitejsie...robim prijmacky z predmetov ktore su v nazve tem, mam uz stiahnute priklady a rozne testy zo stranok skol, ekonomickeho zamerania, ale ak by ste mali niekto v pc, nejake priklady, popr. rozne testy, najlepsie aj s rieseniami, alebo niekde na nete ste videli, alebo nejake publikacie, tak mi prosim napiste..... prehladala som uz toho mnoho, mam pocit ze uz viac sa najst ani neda:D ale predsa, viac hlav- viac rozumu :)

kvetinocka

ano na ekonomiu- medzinarodny obchod do prahy, ale nevzali ma.... pripustam ze je to moja chyba, ze som sa asi malo pripravovala, tak tento rok to chcem napravit :)

kajus- dakujem :)

maji22

nechcela si ist nahodou na ekonomicku? kamosky robili tiez prijimacky z tychto predmetov na diplomaciu.. a vraj to nebolo tazke, ucili sa len zo skolskych knih plus na matiku si zohnali nejaku staru ucebnicu

zvedavaaa

na aku skolu si sa hlasila? To boli asi viacere rozlisne, ze? Lebo franina, anglina a matika, to je aky smer?! :-O

kajus

Ahoj,dobre su tieto knihy:

Advanced Grammar in Use: www.martinus.sk
English Vocabulary in Use: www.martinus.sk
Advanced Language Practice: www.martinus.sk
Cvičebnica anglickej gramatiky: www.martinus.sk

Cvičebnice francouzské gramatiky: www.martinus.sk
Grammaire. 450 nouveaux exercices. Niveau avance: www.amazon.com
Grammaire Progressive Du Francais: www.amazon.com
Vocabulaire Progressif : www.amazon.com
Mluvnice francouzštiny: www.martinus.sk

Vsetky za daju zohnat aj vo vacsich bratislavskych knihkpectvach.