Co mám robiť Hucanie v usiach

AdamKrt

A ako si to cistis ? Napr. tie usne vatove tycinky to zatlacaju poriadne hlboko.

U vseobecneho lekara mavaju taku konsku injrekcnu striekacku, da sa kupit tusim aj v lekarni, alebo sanitase. Treba este taku misku v tvare oblicky, ktora da oprie o krk ku uchu. Do striekacky sa naberie vlazna voda a pod tlakom sa jednoducho prepumpuje ucho. Clovek aj ked si cisti ucho, tak sa bude divit, co za nanosy odtial bude vyplavovat. Tiez som si par krat myslel, ze zle pocujem, ze mam problem s uchom, stacilo precistit takto a hned bolo vsetko jasne :)

hicanie

nje beriem, sotalex mite, a preco sa mi to neprajavilo hned , ked som ich zacal uzivať mám ich skoro 3 mesiace, a poslednej dobe beriem aj staloral po prvej flaske nic a pri druhej ked som ma 4 kvapky tak to zacalo

karioll

tak ked mas taketo problemy by si mohol vediet,ze iba lekar ti pomoze.a nemas 5 rokov aby si sa bal,nie?moze to byt aj z liekov na srdce ak beries nejaky betablokator alebo ace inhibitor

AdamKrt

Divne je, ze je pri pohybe.

Pocuj, nebudes Ty ma zapchate usi od usneho mazu ? To by mohlo vysvetlovat. Maz zapcha ucho, tlaci vo vnutri a pri pohybe mozes pocut potom vselico....

karioll

zober mamu a chod k lekarovi na co cakas?sa bojis lekara?mas 3 roky?

a ako budes cakat na radu,zober si so sebou gramatiku a citaj

ojka

obavam sa, že ked to pretrváva, tak nič iného ako lekar neostava...
si bola dlhodobo vystavená nejakému hlučnemu prostrediu, či to len tak z "ničoho nič"?