HIV - bojím sa

Príspevok v téme: HIV - bojím sa
dadka vystrašená

Ahojte.Pred polrokom som bola darovať krv a zistili mi reakciu na HIV protilátky. Presnejšie testy v NRC ukázali, že protilátky sú negatívne, ale zavolali ma na skúšobnú vzorku. Na moje prekvapenie - opäť reakcia na protilátky, bola som vyradená z darcovstva a odporučili mi ísť k môjmu lekárovi vo vlastnom záujme( komunikácia stále len listom, čo mi na optimizme teda nepridalo)Môj obvoďák mi zobral krv a dal ju testovať na všeličo, aj protilátky na HIV. Všetko bolo v poriadku až na ne - znovu pozitívna reakcia..Keďže mi povedal, že on sa s HIV ešte nestretol, poslal moju vzorku na Kramáre - do týždňa som mala výsledky, opäť pozitívne! Povedal mi to po telefóne, ale nič bližšie nevedel, ani aké testy mi tam robili. Ale vraj si ma oni listom opäť zavolajú. Neviete si predstaviť, aká som z toho nervózna- nepatrím do rizikovej skupina, mám niekoľko rokov toho istého partnera, žiadne drogy...a teraz len čakám....

slusny_muz

Ahoj dadka. Spomen si ci si nebola na operacii alebo v kontakte s HIV pozitivnymi ludmi, resp. u niekoho znameho identifikovali HIV virus. Protilatky su vysoko specificke na danny antigen HIV virusu. Nemas zvysenu teplotu, alebo nejake sprievodne javy??? A neznamena ze ked ti si verna tak je verny aj Tvoj priatel.