co mam spravit s priatelom :(

Príspevok v téme: co mam spravit s priatelom :(
eve20

Som strasne smutna :( lebo som dozvedela ze priatel je bisexual a aj transfestita ale to som takto dozvedela ze som len tak zo zvedavosti pozrela do jeho smsiek a tam som nasla nato tykajuce smsky aj stranku co som teraz uz aj pozrela a fakt je tam.Neviem co mam spravit rok a pol sme uz spolu a v nasom vztahu som nic nevsimla!!!Absolutne nic! A to je este divne ze pochadza uplne z normalnej rodiny.To by asi nikto nanho nepovedal ani ti jeho najlepsi kamosi! Co mam robit? Povedat mu ze som precitala smsky?-tak by mi povedal ze nemam narok kukat do jeho sukromia.Mlcat a robit akoby sa nic nestalo-to nieee!!!

petter

Kopni ho do gul radsej hned ako to bude mozne. Nic neries ani, ved to je cele zvratene, on je zvrateny. No a co ze ma vysoku a super robotu. Je to dobytok. Zvrateny.

eve20

ja mam 22 a on 25 ma dokoncenu univerzitu,vybornu pracu a ja som ho fakt tak spoznala ze je rozumny clovek!jak keby mal 2 povahy :/ ale ani to mu nemozem povedat ze len tak som ho na nete nasla,lebo to je taka webova stranka ze by mi to v zivote ani nenapadlo otvorit...

faktina

eve20
kolko mate rokov? mozno este ani sam nevie, kym je. ale urcite by som mu povedala, ze o tom viem... nemusis hovorit, ze zo smsiek.

eve20

no prave to...citim nielen oklamanie ale mam aj rozpoltene pocity...neviem tomu verit...to som az pred hodinkou dozvedela...ufff...ako to mu povedat...

petter

Ja som v kazdom pripade za otvorenost. Jednoducho si sa mu v sms hrabala, to si bez problemov aj pred nim priznaj. Ale urcite ziaj vysvetlenie. Potom sa zariad podla jeho reakcie. Hoci ja by som ho uz teraz kopol do gul.

karioll

ak ti nevadi ze jeho penis bol v anale nejake chalana a potom v tvojej vagine tak nic.prijmeny zivot z pohlavnymi chorobami