BOJÍM SA!!!

Príspevok v téme: BOJÍM SA!!!
fasta

mam velky problem!!!Asi v sobotu som ochorel a bojim sa ze je to A(H1N1)-(prasacia chripka) hoc priznaky niesu uplne rovnake.niekde som cital je priznaky su bolesti hlavy, bolesti hrdla, klbov....Boli ma hrdlo a mam upchaty nos...no nie v dolnej casti nosa, ale v hornej...az medzi ocami.Velmi sa bojim....Myslite ze je to A(H1N1)?alebo je to nieco s plucamy, prieduskami?je to dost mozne pretoze spavam bez tricka a mam otvorene okno.... PLS pomozte.dakujem

feferonka

aj ja som momentalne chora. silno ma boli hrdlo, hlavne mandle a kaslem. cela sa citim slaba, bez energie.
naozaj je pravda, ze teraz je vela ludi chorych, je take obdobie.
ked uz je tu takato tema - co najlepsie zabera na bolest mandli? mam ich cele zacervenane + sa mi vytvrili asi 2 afty (zo stresov som si uplne oslabila imunitu)
dakujem

neva

Momentálne som chorá aj ja. Bolí ma celý človek, korienky vlasov, pokožka, svaly, hlava, hrdlo necítim, ale jazyk mám úplne biely. Včera večer teplota 38 C, vypotila som sa, teraz mám 36,9 C, ale ani ma nenapadlo myslieť na prasaciu chrípku. Jednoducho viróza.
Prečo si myslíš, že môžeš mať práve prasaciu chrípku ??? Je také obdobie, dosť ľudí je teraz "soplavých", chorých.