KRUHY POD OCAMI

Príspevok v téme: KRUHY POD OCAMI
mirela

ahojte, mam od malicka kruhy pod ocami, niekedy aj opuchy ale to je nic oproti fialovym kruhom, uz ma to naozaj nebavi a spravila by som cokolvek na svete aby som sa toho zbavila. Uz v skole som neznasala ked kazda ucitelka sa pytala : ˝co sme nespali zas?¨ a ja ze : to mam stale take. A na strednej este horsie uz aj riadne komplexy,stale pocuvam len co si taka nevyspata, vyzeras unavene, to mas RIADNE TIE KRUHY!! Clovek si musi zvyknut na vela, niekedy poviem ze ano fetovala som celu noc..
Obklady alebo kremy su u mna neucinne pretoze tom asi geneticke, vody pijem hektolitre,stravujem sa zdravo, sportujem a tie kruhy stale.Milujem leto a slnecne okuliare.Konci mi leto!!!!!

Zbavili ste sa niekto plastikou problemu s kruhmy pod ocami???? dakujem

odpovedam

WaldoR:

Dobry make-up nevidno;-)
Preto pisem, ze je vhodne ist za stylistkou, ta pouzije silne kryci make-up, namiesa presny odtien pokozky a zafixuje transparentnym pudrom. Vobec to nevyzera ako maska :-). A myslim ze ani na chlapovi by to vidno nebolo, no suhlasim, ze by bolo divne, keby si chlap daval make-up.

WaldoR

Mas uplnu pravdu. Ale s tym maku up-pom by to asi vyzeralo blbo lebo by bolo vidno ze ho mas len pod ocami ( myslim )

janko55555

lstyle@lstyle.sk

toto mi odpisali-Ak mate kruhy aj geneticky zdedené daju sa vyplnit , podla hlbky treba 0,5 (150 EUR) alebo 1ml (250 EUR). Robim to aj muzom a su velmi spokojni.Kyselina vydrzi asi 12-18 mesiacov. Potom samusi dopichovat.

ja asi pojdem na ten zakrok,inak skusil to uz niekto?ak ano tak nech napise ako je s tym spokojny

mirela

no od 5 rokov urcite, ale uz ma to nebavi stale kazdy sa pyta preco mam take kruhy, rozmyslam ze by som isla na plastiku ak by sa to dalo, ale neviem, rozmyslam..make-up mi nezatrie nic, potom chodim ako maska a kruhy vidno stale, nic nezabera je to hrozne..

WaldoR

Presne mam aj ja s tym problem( s kruhmi pod ocami)Nikto sa mi nastastie nevysmieva ani sa o to nikto nezujima ale mna to sere !!!! pijem dost vody sportujem nezijem tak nezdravo ako väcsina mladeze ale mam to stale od cca. 12 rokov a nikdy to nezmizlo.Neviem co je to za blbost ked ked to nikto nema v rodine iba ja!

Ked niekto viete ako sa toho zbavit tak mi prosim poradte