nezelane tehotenstvo.help

didi45

ufff .no jasne pokusim sa ju zohnat este dnes a ak nie tak zajtra.dufam ze to dobre dopadne.dakujem pekne za odpovede. pomohli ste mi.do buducna budem informovana

odpovedam

tabletka je menej drasticka ako interrupcia. A tehotensky test po 1 dni moze ukazat naozaj velmi skresleny vysledok. Istota je ta tabletka. Lekarne v obchodnych centrach by mali byt otvorene aj dnes, tak zabehni, cim viac cakas, tym je nizsia sanca na uspech. No rataj s tym, ze tabletka po ti moze rozhadzat menstruacny cyklus, tak sa potom nezlakni :-)

didi45

lenze to bolo len vcera a este mam sancu zabranit tomu tabletkou keby pockam na test a nahodou by bol pozitivny, tak mi zostava jedine potrat a to nechcem.

test

kup si v lekarni, alebo v drogerii tehotensky test. Je to velmi spolahlive a myslim, ze si ho mozes spravit uz po par dnoch:)

odpovedam

tehotensky test ma vyznam robit az po 10 dnoch od nechraneneho styku. A ak mas ovulaciu, radsej tu tabletku kup. Je to vacsia istota nez cakat 10 dni.

didi45

ide o to ze som mala vcera nechraneny sex prave mam ovulaciu a je dost mozne ze by som mohla byt.. ak by som zajtra isla k lekarke ci by to mohla zistit aby som si zbytocne nemusela kupovat tabletku po.