Kto drží 90-dňovú dietu?

Príspevok v téme: Kto drží 90-dňovú dietu?
maťamaťa

Ahojte, ja som s 90-dňovkou začala pondelok...čiže včera, zatiaľ je to celkom fajn, len musím sem tam s niekym pokecať a pochváliť sa trošku :o)

Takže...tuto dietu som držala asi pred 2 rokmi vydržala som 2 mesiace a bolo to úžasné, schudla som 8-9 kg, zmizli problémy s akné, zlepšil sa mi zrak a cítila sa perfektne. Potom som už nedietovala ale ani som sa neprejedala.
Takto pred rokom sa mi život trocha zamotal a ja som začala papať a papať, priberať a priberať až som túto nedeľu zistila, že mám 20 kg na vyše...ano za ROK!

Takže pri výške 172 vážim neuveriteľných 99kg.

Bola by som veľmi rada, keby ste sa ku mne pripojili všetky ktoré držite 90-dňovku, je jedno kedy ste začali alebo či ešte len začnete.....pochválte sa ako sa vám darí, čo ste papali a tak....:o)

jaja582

Ahojte baby prosim vas v com spociva vasa 90dnovka potrebovala by som zhodit troska a nefiem ako nato...? Dakujeem

haluz13

dufam :) tak mozeme sa tu teda podporovat, ja ale zacinam az od tej soboty....tak dufam, ze tie nejake kilecka nam pojdu dolu :)

kerkavica

haluz neviem ja tabletky som nikdy nepapala mam k tomu zly postoj...uvidis co ti to spravi z hormonami hadam na to nebude mat ziaden vplyv...

haluz13

aoj kerkavica..tak budem ti drzat palce, ja na tuto dietu nastupujem od soboty..tiez som ju drzala asi pred rokom..a schudla som skoro desat kil..ale drzala som ju len nejakych sest tyzdnov...bojim sa vsak teraz ze antikoncepcia mi bude spomalovat chudnutie

kerkavica

ahojte baby ja tuto dietku drzim dnes mam 5ty den a zatial ubytok 1kilo... zacala som ale podstivo da sa povedat dnes :-) lebo sem tam som vecer zjedla keksik abo tak...no nevadi..od dnes som sa zatala a uvidime hadam mi to vydrzi...

meriam 168cm a vaha moja je zaciatocna 90kg hrozne viem...za posledny rok som tiez pribrala strasnych 20kg... mozno je to kadejakymi dietkami co som mala kratkodobe ze tyzden tukozravej a podobne... neviem...tuto dietu mam vyskusanu raz som ju drzala a schudla som 20kil... tak uvidime ci mi to pojde aj teraz tak super... drzim vam palce baby

haluz13

ahojte..ja som to drzala pred rokom a schudla som 9 kil za pat tyzdnov, potom som sa na to akosi vykaslala, teraz mam vsetko spat a chcela by som zasa zacat drzat...ale samej sa mi to nechce

mia2

Ahoj,
ja som to drzala zaciatkom tohto roku.
Schudla som 10kg za asi 2.5 mesiaca potom som to zanedbala.
Cez leto som chcela pokracovat ale nejako som sa k tomu nedostala :)a pribrala som 3 kg. Aj tak som ale celkom spokojna aj ked mam stale asi 20-25 kg navyse.
Tak som sa konecne odhodlala a pridavam sa zase.

maťamaťa

Ahojte.... tak ja som to dnes zmákla na výbornu, len ma trochu bolí hlava...zajtra ma čaká ovocný deň
Kupila som si karfiol - ten si uvarím na obed, banán - na raňajky a ešte potom niekedy pod zub sušené marhule a ešte kaleráb...tak uvidím dufam že to zvládnem.

LAURITKA a ty ako? Vydržala?