Strie na zadku

Príspevok v téme: Strie na zadku
mnamka257

Pred nedavnom som si vsimla ze mam na zadku strasne strie.mam ho pocelom zadku.neviem co s tym-ako sa ho zbavit.ja viem ze viaceri tvrdia, ze sa ho zbavit neda, ale ja som modelka a myslim ze by to bol dost velky problem keby som mala fotit alebo robit prehliadku v plavkach.poradte mi prosim ako sa ho da zbavit, alebo ho aspon zmiernit.vopred velmi pekne dakujem za vsetky rady.

Fraw

baby ja uz mam vyskusane takmer vsetko a nic mi nejak citelne nepomohlo az kakove maslo v kombinacii s morskym kolagenom collalloc a okrem strií sa mi zlepšila aj celulitída na zadku

jolka9641

Ja som si zaobstrala na notine Biotherm Biovergetures. Je to gélový krém na strie a viditeľne po mesaci máš jemnejšie jazvičky

gvateli

Mne strie skoro uplne zmizli ked som sa natierala elastiqom exclusiv - -odkaz odstránený- mi ich tak stiahol zjemnil rozotrel neviem ako to nazvat ale oni skoro uplne zmizli :)

mnamka257

pre tvoju informaviu je to specialny krem a malo zien o tom vie a niektore su take zakomplexovane, ze tomu neveria.nechcem byt neslusna, ale ak chces mozes sa mi prist na zadok!!! a laskavo ma neurazaj, pretoze ma nepoznas a nemas na to ani pravo!

matamata

mnamka si poriadne naivna...strie vyblednu vzdy...nemusis pouzivat nejaky blby krem...su to jazvy...co si myslis ze ked si to budes natierat dermacolom tak ti zmiznu jazvy?nemyslis si ze keby to tak je tak zeny nemaju strie a maju dokonale telo??ty vies asi velmi malo o ludskej kozi

mnamka257

ja som to mala najpr dost cervene, potom mi to trosku vybledlo a teraz ked pouzivam tem krem od dermacolu tak to fakt super-cervene uz vobec a jazvicky sa tiez zmiernuju...

mnamka257

M.P. napisal/a si ze si ho natierala, tak preto...mne to chvalabohu pomohlo, takze neviem preco tebe nie...natierala si si to kazdy den?niekedy je to potrebne aj dvakrat...

A-Z

siisa,
no ved srie su to - trhlinky v kozi, ktore su najprv cervenej farby, casom blednu sami od seba, ale nikdy nemzmiznu uplne.