Darcek pre 1 rocnu slecinku

kj

hej.hej. daj vankúšik a dá sa na to natlačiť jeho fotka...a sú aj hrnčeky s fotkami...aj puzzle ale na to je mala. Aj ja mám takú náročnú švagrinú. a všetko kupuje len značkové. Ona si všetko poobzerá a začne sa pýtať, že kde som to kúpila.

jajka001_

vankusik je skvely napad moj syn dostal tiez ked mal rok, okrem inych veci, a neho sa tesil najviac, spava s nim dodnes - ma styri roky

zuzic

inac aj ked ma hracky po sestre podla mna to nevadi ak by dostala aj jednu novu od Teba. nehovorim to len tak. ja mam momentalne 15 a nevies si predstavit aku mam radost ked sa pozriem na plysacika (teda teraz je uz v takom vselijakom stave:) ktoreho som dostala od krstnej prave na jeden rok. vzdy si na nu spomeniem. je to take zlate:) peniazky by som nedavala, ale tiez sa mi celkom pozdava ta decka, vankusik...

fit

melissa85,
ved to je svagrinej problem, ze je taka narocna. nie ona ma narodeniny, ale jej dcera. rocne dieta ani nevie, ze ma narodeniny, nepozna hodnotu daru a ani si vlastne este neuvedomuje, ze je to darcek ako-taky. urcite by som jej nedavala peniaze. nehodi sa to. moja sestra je krsna mojmu dietatu. ona mu kupila hracku a dala upiect tortu.

melissa85

ved ano potesi cokolvek len keby ta moja svagrina nebola taka narocna a caka hned tie najidealnejsie darceky pre svoje deticky

odpovedam

aj peniazky pomozu, ked clovek nevie, co kupit :-)
Mam dve male sesternice, jedna zdedila veci a hracky po druhej, tak mame vzdy rovnaky problem, ked ideme kupovat darcek. No v podstate potesi cokolvek, male babo si to aj tak neuvedomuje :-)

meissa85

no aj ten fotoalbum je dobry napadik.....len je tazko niekomu nieco kupovat co uz skoro vsetko pre nu maju,a mozno im nakoniec aj peniaze dam a nech jej oni kupia co uznaju za vhodne-nie?

odpovedam

ak teda oblecenie a hracky nie, tak mozno nejake pekne sponky alebo gumicky do vlasov alebo peknucku deku, vankusik :-)))
No pokojne by ste mohli jej rodicom darovat fotoalbum, ktory budu plnit fotkami svojej malej slecny :-)