uzkost-samota

Príspevok v téme: uzkost-samota
emma18

Ahojte, potrebujem poradit. Moj problem je ten ze nedokazem byt sama. Vzdy ked som sama mam hrozny strach, bojim sa ze sa mi nieco stane,ze odpadnem, rozbucha sa mi srdce, boli ma brucho, nedokazem nic robit, tazko sa mi dycha...jednoducho ze mi nikto nepomoze keby bolo treba. Nic mi nevadi len to ked som sama doma alebo niekde. Zacnem rozmyslam nad tym co by sa mohlo stat... Mate niekto podobny problem? ak ano ako to riesite?
psychologovi alebo psychiatrovi ma prosim neposielajte. o to nemam zaujem. skor nieco prirodne alebo nejaku radu. dakujem
--------------------
Článok na tému "Úzkosť - Generalizovaná úzkostná porucha" www.zdravie.sk

dagmarozka

Ahoj,z coho vyplyva tvoj strach? Nezazila si nieco v poslednej dobe nieco, co Ta takto ovplyvnilo, nevydareny vztah, rodinne pomery..? Nieco Ti asi stale vrta v hlave, lebo aj ja casto rozmyslam na tym, co sa moze stat, lebo nemam to zrovna v rodine medzi svojimi take usporiadane, v laske zazivam len sklamanie, a pri predstave, ze zostanem sama..mam rozne obavy. Z takychto premyslani, ktore sa nahromadia, moze clovek mat aj busenie srdca, proste psychika posobi...Ja mavam melancholicke nalady, niekedy by som plakala ale potom ma to prejde, esteze mam nejaku tu dobru kamosku. Ono staci prist ku korenu veci, preco prezivame to co prezivame. Najst pricinu. Skus este napisat.

joni_

ak neveris v Boha tak nepomohlo....
inka neviem poradit ked psychologa ani psychiatra nechces, mozno proste nasilu zastavit tie myslienky, oni neodidu same, musis si povedat ze sa nebojis, ze to co ta napada sa urcite nestane... nepojde to na prvy raz ale postupne sa naucis aj myslienky ovladat

joni_

nuz, ja strach prekonavam vierou, viem ze Boh je so mnou a nikdy nie som uplne sama, On sa vzdy postara keby nieco...