Bio kozmetika

Defcon

KOLACIKOVA, posun sem info odkial mas,ze annemarie borlind netestuje svoje produkty na zvieratach. Lebo tato znacka nie je v zozname firiem, ktore tak nerobia....ani nema taku certifikaciu.... trepes do vetra, vsak...

Alexa12

ivanuska a čo teda ty používaš ak sa smiem spýtať? Ja sa obávam že z lacnejšej drogérie pre mňa asi nič nebude zatial to pravé, mám taký pocit.

Defcon

Allis, to je bezna taktika dovozcov. Obchodnik najde v cudzine uplne neznamu znacku, ktora sa doteraz nedovazala a ludia ju nepoznaju.... naslednym krokom je dovoz a brutal reklama zamerana na vychvalovanie superkvality.....nasleduje predaj vyrobkov za nadsadene ceny, lebo ludia maju v hlave zafixovane, ze tato znacka je kvalitnejsia ako ostatne, ved je aj drahsia.....
Hviezdnym prikladom tejto taktiky su pneumatiky marangoni, tuctove a podradne talianske smejdy. Zacala ich dovazat nejaka firma z povazia, a navalila im reklamu uplne najspickovejsich pneumatik za brutal ceny..... 2 roky im to vydrzalo, pneumatiky tejto znacky sa v kazdom teste umiestnovali uplne dole a potom sa prevalilo, ze rozdiel v maloobchodnych cenach taliansko-slovensko bol 450%.
Imho annemarieborlind a marangoni je rovnaka strategia

Aliss

Annemarieborlind hnusne klame!!!! Mozete si o nich precitat, ake maju certifikaty, kadejake "loga" na stranke, co sa laikovi moze zdat, ze aka to je len uzasna poctiva PRIRODNA kozmetika. Kedze som sa tu nie raz "pohadala" ohladom tejto znacky, dala som si tu namahu, nasla predajnu. Spisala som si, co som nasla v zlozeni na internete a potom sla do predajne, kde som realne vyrobok chytila do ruk. Okrem toho, ze make upy maju ine zlozenie na internete a ine na realnej krabicke, okolo prirody to ani len neslo! Riesila som to priamo s predajcom, ktory tvrdil, ze je poradca a odbornik na tuto kozmetiku. Nevedel ani, ze existuju ovocne pigmenty, kakaove maslo, mineralny make up...znalosti nula bodov. Ale ok. Viac ma zarazalo to klamanie, ktore si tato znacka dovoli a vie, ze bezny clovek si pravdu zistovat urcite nebude.....Ked chcete prirodu v kozmetike, studujte! Zaberie vam to cca hodinu vasho zivota.

Defcon

A este na pochovanie znacky annemarieborlind jednu pikosku. Tato znacka nema certifikat LEAPING BUNNY, ani nie je zaradena do zoznamu vyrobcov, ktori neskusaju svoje produkty alebo ich jednotlive zlozky na zvieratach..... staci si pozriet ich obal, je tam logo skakajuceho modreho králika ?
Result : predrazena chemia testovana na zvieratach....

Defcon

Co tu zas ovce motaju dokopy bio kozmetiku a znacku annemarieborlind ? Annemarieborlind je predrazena kozmetika na prirodnom zaklade, vezuca sa na vlne modnych certifikatov ..... samotny vyrobca ju na svojich oficialnych strankach oznacuje ako vyrobok na prirodnom zaklade. To ze je to bio kozmetika , rozsiruju jej predajcovia a zblbnute ovecky , ktorym imponuje certifikacia, pekna vôna a francuzsky nazov...
A oveckam kvakajucim o tom ako im uvedena znacka zazracne po par mesiacoch pomohla sa treba len smiat, lebo bohvie ake blbosti stvarali so svojou pletou doteraz, ked im takto super pomohla nejaka dalsia tuctova znacka....to ste si doteraz patlali na tvár technicky benzin ?

ivanuska265

alexa12- musis len skusat, bohuzial ine nepomoze, mne tiez dlho trvalo kym som nasla spravnu starostlivost pre moju plet :-)

Alexa12

Tiež by som sa rada začala zaujímať o prírodnú, bio kozmetiku ale nemám s tým moc skúseností. V drogérke som niečo poskúšala, ale je tam toho málo a moc nevyhovovalo :/

kolacikova

..pleti by sme mali dať všetko, čo je treba..čo si vyžaduje..aby bola pekná a pružná aj s pribúdajúcim vekom..čo si myslím, že presne to je to, čo všetky chceme..