materské znamienka

Príspevok v téme: materské znamienka
znamienko

21.12.06 som si dala odstrániť materské znamienka. 02.01.2007 som mala vyberať stehy. Avšak stehy po znamienku na ruke mi nevedeli vybrať, skúšali to na silu, ťahali a strašne to bolelo.Vraj sa vrástli. Nakoniec mi povedali, že si tam mám dávať slaný teplý obklad a stehy vyhnisajú a vídu na povrch.Ďalší problém je, že stehy po vyberaní znamienka na chrbte sú zapálené, tak ich nevybrali vôbec a povedali, že mám prísť o ďalšie 2 týždne.Je to normálne? Keby som tušila takéto komplikácie, tak si tie znamienka radšej nechám.

tana_2

Ahojte aj ja rozmyslam vlastne si chcem ist dat odstranit znamienka na chrbte kde sa mi zacali robit aj napriek tomu,ze sa slnku vyvarujem a mam tam take jedno vecsie skarede no a aj male,tiez si chcem dat odstranit znamienko na krku.Daju sa odstranit vsetky znamienka alebo musi mat nejaku velkost?Som z Presova neviete mi poradit nejakeho dobreho kozneho lekara alebo lekarku a aj nejakeho chirurga co to odstranuje dakujem.

borovica

Mne vyberali asi šesť znamienok a všetko bolo v poriadku. Keď mi vyberali prvé tak som sa bála a keď som zistila, že to nebolí dala som si vybrať aj ostatné. Vyberali aj mojej dcére a všetko bolo v poriadku, už sa mi to pekne zahojilo a nič tam nemám. Lekár mi povedal, keď to zalepil, že 10 dní sa nesmie dané miesto máčať vodou, lebo sa môže zapáliť tak som si dávala pozor na tie miesta, aby sa tam nedostala voda.

ja20

to znamienko>aj ja som mala vyberane znamienko na chrbte aj mi zhnisali stehy a potom ako mi ich vybrali sa mi to rozislo. mam tam jazvu vacsiu ako bolo znamienko>keloid. potom som si dala pri klucnej kosti aj tam je mierne vacsia jazva a na krku, to ani nevidno a stehy boli take blchy ale v pohode isli von. vraj na chrbte sa keloidy robia preto lebo je tam tensia koza. som sa trosku cudovala ale ok.

mira

Anonym, máš pravdu, nie je to dedičnosť, ani opaľovanie, čo zapríčiňuje rakovinu kože.
Hlavnou príčinou sú mliečne výrobky, najmä nasladko, cukor, priveľa ovocia a tuku.
Ak sa chceš zbaviť večného strachu z chorôb, ktorý nám vštepujú lekári, poradím ti harmonický stravovací systém./ zbavíš sa i prebytočných chutí na menované potraviny/
Nie som dílerka, len som pomohla sebe a okoliu - napriek svojmu veku neviem čo sú doktori.
Fantastický pocit.

aduliena

Iveta, to , že sa bojíš, ti nepomôže. Choď ku kožnej lekárke a tá ti povie, čo ďalej. Nečakaj, lebo môže byť neskoro!

iveta

ahojte asi pred dvomi mesiacmi som chodila do solarka mesiac nato sa mi zacalo moc menit znamienko menit farbu je hrbolate a nepravidelne ohranicene...co mam robit bojim sa ze je to vazne

gabca

No takyto problem mam aj ja, mam vela znamienok a stale pribudaju, bojim sa si to dat vybrat...
A navyse som v robote pri mori, stale na slnku a natieram sa 60, ale aj tak je to o nicom...Uz to bol niekto vyberat?Ma to daky vyznam? A kolko to stoji??
Dakujem za odpovede

gaprielko

Prosim, vedel by mi niekto odpovedat? Mam priatelku a neustale sa jej objavuju nove a nove znamienka (predovsetkym okolo krku, chrbta a ramien). Znamienka sa nezvacsuju ale pribudaju na mnozstve. Da sa to nejako liecit? Je mozne zastavit, resp. potlacit tvorbu znamienok? Slnecnemu ziareniu sa vystavuje minimalne. Dakujem

ethel

JAJ-ak si odtrhol znamienko donúť ho ísť si to vybrať!!!Znamienka nie sú vyrážky a po týždni sa mu to zapáli a po dvoch týždňoch môže byť naozaj ZLE!!!