Pomôžte mi s notebookom

Príspevok v téme: Pomôžte mi s notebookom
Kika0072

Ahojte...mám notebook Toshiba Satellite A300...a stala sa mi taká vec,,,ze,,,bola som na prazdninach pri rodine a vzala som si tam aj tento ntbk..ale mojmu malemu bratrancovi sa ho podarilo poliat sirupovou vodou...hned som ntbk naklonila a vyliala setko....je to uz nejaky mesiac...ntbk funguje...lenze...zle sa mi píse...klavesnice sa zliepaju..cela lava strana ntbk..mam len 15 rokov....moji rodicia o tom nevedia lebo oni ntbk nepouzivaju...ja im to nemozem povedat lebo by zabili mna!!!!...ne mojho maleho bratranca....takze servisne centum nepripada do uvahy...absolutne..a ten ntbk je navyse novy!!...nejake 3 mesiace len má...co mam robit??????????????????....pocula som ze sa daju dako rozobrat klavesy po jednom..lenze...nevylomi sa to???..a obliaty bol aj lavy reproduktor..ale zda sa mi ze funguje...nemoze nastat daka korózia zvnutra???...aa...ako sa to rozoberaa???...ja s tymto absolutne skusenosti nemám...a rodicia o tom fakt nemozu vediet...nemohli by ste mi napisat daky navod????..prosiiiiiiiiiiiiim...ste moja posledna sanca!!!...

maikiki

tak to ze by sa asus pokazil je dobra k...... notebooky predavam a asus je momentalne spicka na trhu toshiba drahy servis dlho sa caka .......tak mne sa uz tri krat podarilo obliat asus a ide jak hodiny ty pa(c)ko

Martin1990

no TOSHIBA su velmi kvalitne notebooki ! ! !aj drahe ..ale hlavne kvalitne keby si obliala nejaky ASUS uz mas po nom .... sirup je lepkavi samorejme ze sa lepia..a klavesnice s notbuku nevyberies..teda ty nie ale nejaky co sa tomu rozumie,pottom tie klavesnice jednu po druhjej umyt vodou vysusit atd atd atd..atd..aj mne sa take nieco stalo...ale dostalo ma to ze som nasiel vo ventilatore v pc bananovu supku !!!

ShaulaThalit

Sama to nerozoberaj. Pretoze, ja som si takto raz "vlastnorucne" cistila klavesnicu a niektore tie pismenka sa mi tam ani nedali dat dobre a zle pisala klavesnica.... zober si papiere od notebooku a chod do predajne, pripadne sa len opytas, co sa da s tym robit, co by si mohla urobit atd....

jednoockoo

sama ho urcite nerozoberaj, je to dost mozme ze dnu v ntbku sa ta voda prejavi koroziu, ale to trva dlhsie, mne sa tak pokazil mobil, bol obliaty vodou, pol roka nic a potom z nicoho nic prestal fungovat, zial na toto zaruka neplati. ale ved vyskusat mozes ist do predajne, povedz co sa stalo, vezmi so sebou blocek zarucny list, ked o tom nechces hovorit rodicom, tak oni o tom vediet nemusia....inak ked ti to sposobil bratranec, preco sa neobratis na sestru/brata?