Ako docielit aby bola dokonale hladka?

Príspevok v téme: Ako docielit aby bola dokonale hladka?
Malamyska

Ako to baby robite, aby vasa macka bola bezchybne hladka? No, jasne, bud holite alebo epilujete, ale mna zaujima ako dosiahnut, aby sa mi nerobili vyrazky... som z toho zufala a uz neviem co mam robit... ako mam dosiahnut, aby som mala krasnu bezchybnu susku? Nepaci sa mi ked je vyrazkova ale chlpy nechcem tiez... ja osobne pouzivam epilator ... dopredu vdaka za vsetky rady a tipy :)

korveta2

poradim ti: napusti si vanu znacne horucu vodu normalne sa okup aspon 30 min lez v horucej vode a potom zober uplne obycajny balzam na vlasy pouzi ho tam dolu zmeknu ti chlpky nechaj to posobit chvilu a potom to cerstvo otvorenou ziletkou ohol jemne a pomali napni pokozku poriadne sa umy po tom vsade uterakom sa nesmies utierat len tak jemne vysusit.... asi po 30 min ja pouzivam este peroxid vodika na dezinfekciu ale pozor nesmie sa dostat na sliznicu len okolo jemne na vatu a predezinfikovat a potom je dobre asi po 2 hod. nakremovat najlepsii je dove ja som potom krasne jemne hladucka i ked vydrzi to len 2 dni znovu sa ohol az o 7 dni:)mne takto vymysli pupaciky po holeny ....drzim palceky

ghtzhzt

normalne si ju oholim holiacim strojcekom a mydlom na intimnu hygienu a ziadne vyrazky tam nemam ..mam ju pekne hladku..len sa obcas reznem :)

mellinda

Ja pouzivam klasicku ziletku, takze s epilatorom ti asi moc neporadim. No ale zakladom je nerobit to kazdy den. Sice si ten uplne hladky pocit vychutnas len den, ale zato nemas vyrazky. Ja vzdy holim az ked trosku odrastu. Vtedy nemam ani jednu vyrazku. Samozrejme po holeni musi nasledovat krem. A na cerstvo oholenu pokozku by nemali priamo priliehat nohavicky, ja si tam vzdy dam kusok toal. papiera, alebo vreckovku, aspon tak na pol hodku. Potom je to uplne hladke.

Elwine

noo... par minut po oholeni sa ja osobne kremujem Niveou alebo Dove pre citlivu plet, nesposobi sice, ze bude hladka cely den ale aspon par hodin po oholeni urcite... :)