Recept na tehotenstvo :)))

datelinka

presne tak, zdvihanie noh nema svoje opodstatnenie. ak su zivotaschopne spermie, idu svojim smerom aj proti gravitacii. takze kludne mozete mat pohlavny styk aj vo zvislej polohe a potom mozes prejst aj par kilometrov, spermie si v tom pravom case vajicko najdu :-)
u zeny sa s kvalitou vajicok neda nic robit, u partnera je moznost ovplyvnit kvalitu spermii. je potrebne aby muz obmedzil fajcenie, pozivanie alkoholu a aby prijimal dostatok vitaminu E, koenzymu Q10 a selenu, alebo dalsich antioxidantov.

meggy10

ved to uz neberiete ako normalny pohlavy styk ale ako povinnost a plus experimenty ako sa moze podarit nemyslim si ze nejake zdvyhanie noh by malo pomoct ked to ma prist pride samo a ked nie tak uz treba to riesit s odbornikom nie zdvyhanim noh dobre ze este spat tak netreba.

HMMMMMM=?

NENI ZAC hlavne nech vam to pomoze a este by bolo dobre dat si obcas vyrivku na krize aj to je fajn na plodenie :) po
a vela stastia
a aj my sme sa pri tom nasmiali hlavne ked som videla ako je manzelovi zima bolo to super uvolnenie mozno preto to aj fungovalo nemas strach a ani stres s toho ze teraz to musi vinst jednoducho sa uvolni a bav sa hihi dajte vsetko nabok aj myslienky a uvolnite sa papa

HMMMMM=?

Nunuky my sme mali podobny problem ale vyriesli sme ho vdaka rade mojej plucnej doktorky. Dobre si rozumieme takze som sa s nou rozpravala aj o tom ze chceme babo ale nedari sa no a vies co dala mi zlatu radu: NECH MANZEL IDE NA CHVILKU DO SPRCHY A RIADNE SI HO SCHLADI A TAKY CHUDACIK ZAMRZNUTY NECH RYCHLO PRIDE KU TEBE SA ZOHRIAT A ............ :)
Po krasnom ukonceni si lahni na chrbat a nohy si daj do vyssej polohy a tak zostan dlhsie mozete sa napriklad cez ten cas hladkat alebo rozpravat o niecom prijemnom vziadnom pripade sa nadvihaj no a o par sme mali vysledok :POZITIVNY HIHI
PRAJEM VELA USPECHOV ;)

Nunuki

Sme obaja zdravi, ale taktiez by som prijala dobru radu ako "zostat v tom"... uz sme skusali stojkami, spanim na bruchu ale nic, zatial :(

hjuu

hviezdica niektore zen su proste chytlave..chlap hodi na ne trenky a hned su tehotne..ale svoju zasluhu na tom maju aj muzove spermie..ked su dobre rychle neni problem :)..ja si myslim ze mne sa to podarilo aj preto ze som bola kludna povedala som si ze bude babo do roka ze nemusime ho spravit na prv krat..a bum bolo to na prv sup..ked to clovek necaka tak to proste pride

hviezdica00

Ako je mozne ze niekto otehotnie na prvy sup, mozno aj nechcene a niekomu sa nepodari napriek plodnym dnom :(

mmmmmmmmmm

skus poslat priatela na spermiogram ..moznonema dobre spermie....ja som tiez skusala s byvalym cez 2 roky a nic ..nasla som si noveho a ostala som tehotna na prvy sup...a k tomu receptu..proste sexovat pre radost a nie kvoli vyrobe baba..nemysliet nato normalne zit ako doteraz a ked ste obidvaja zdravi tak to pride