TAk STrasne nizke sebavedomie..

Príspevok v téme: TAk STrasne nizke sebavedomie..
nesmeladusa

Ahojtee.. MAm hrozne nizke sebavedomie. A vlastne nemam ani dovod . Dobre sa ucim, schudla som 14 kil , cize som pekne vysoka a stihla, nefajcim , nepijem , snazim sa slusne ,vychovane a inteligentne spravat . Ale neviem sa prejavit. Tento problem mam vlastne asi len v skole. Stale som ticho ...... ale ked ja si tam fakt s nikym nerozumiem :((( Som tam posledny rok potom ma caka vyska, planujem medicinu .
Preco sa mi vsak zda ze v dnesom svete vyhravaju tí kt sa casto ani nevedia slusne chovat , jedine co vedia je ohovarat za chrbtom a inteligencia im nehovori nic.
Mam na ludi ja velke naroky ze si v triede s nikym nerozumiem?? Zda sa mi ze som povazovana.... za nieco take menej .. :(( Co keby v triede nie je tak si to nik ani nevsimne.... Dost ma to trapi :(

nesmeladusa

aj mne jedna spoluziacka povedala ze vyzeram ako anorekticka,alebo ako kost a koza ...... je to koho problem ?? jej ? moj?? ked ona ma 20 kil nadvahy ja za to nemozem . ludia by sa mali konecne spamatat !!! a nebyz ako zavystlive hyeny..

S1M

Ja mam tiez podobny problem. Survival ma pravdu o tej chorej spolocnosti. Taktiez nikam nechodim, netaha ma to tam, radsej si zajdem napr. zasportovat.. a takisto nefajcim, cize ked skoncia prednasky nevybehnem s vacsinou von na debatu pri cigaretke lebo neznesiem ten dym a uz som mimo hru, lebo aj ked je tu ten "super" zakon, fajci sa vsade a ja ten smrad neznesiem. Dokonca na VS som sa stretla s vysmechom od obeznej spoluziacky ze som CHUDA. Ludom fakt sibe.

Survival

Daj si do google komplex menejcenosti. Podľa mňa to vzniká v dôsledku toho, že takmer každí trpí komplexom viaccenosti, ale za chorobu sa považuje komplex menejcenosti. Spoločnosť si vytvorí ideál krásy a všetkého.- Ako napr. ja som išiel na strednú tam všetci fajčili, tak som fajčil aj ja a tiež sme chodili na akcie ako Dopler a také akcie ja strašne nenávidím. Som si uvedomil, že to robím iba pre slávu a pre kamarátstvo, tak som prestal fajčiť a chodiť na akcie ktoré z celého srdca nenávidím.Od vtedy na mňa pozerali ako na blázna ako na niekoho menejceného a prestali sa so mnov baviť a aj ja s nimi, pretože nebolo o čom. Od vtedy sedím v škole sám a to len preto, ale mám iba 1 kamoša s ktorým sa mám o čom porozprávať. A keď som prestal fajčiť chodiť na akcie, tak som sa stal "spoločensky neprispôsobilý" pretože som prestal spoznávať nových ľudí a baby, tak som teraz sám ako prst. Matka si všimla, že nechodím nikde a tak ma dala psychológovi a ten mi povedal, že komplex menejcenosti. Hovadina.... Normálnych ľudí je málo, spoločnosť je chorá. Verte tomu.

zuzic

vo svete sa cenia len ti tipci....z toho si nic nerob, ani ja si s nikym v triede nerozumiem, mam vysoke naroky a stale mam pocit ze som horsia ako oni...si slusna baba,inteligentna aj pekna podla popisu takze mozes byt urcite sebavedoma. hlavne sa netrap, pani doktorka:)

ellie

nesmeladusa ako sama pises - nefajcis, nepijes, dobre sa ucis atd., cize si uvedomujes svoje kladne vlastnosti a pises aj, ze si pekne vysoka a stihla, takze mozes byt aj kocka :) kedze si toto vsetko uvedomujes, podla mna nemas nizke sebavedomie, len si nenatrafila na spravnych ludi.. rok to uz vydrz, pride vysoka a to uz bude uplne iny zivot, novy ludia a tym padom aj nove moznosti znamosti..

MMMaruska

Netráp sa:) Nemusíš sa predsa baviť s každým, venuj sa len ludom čo sú podla teba toho hodný a HLAVNE nemeraj svoju osobnosť podla toho ako ťa berú iný:))) Good luck