Líčenie

Príspevok v téme: Líčenie
petka888

ahojte mám 14 rokov a chodim do 8 triedy.Moji rodičia majú problém s tým že sa malujem.viem že toto nie su starosti a tak si opustite blbé pripomineky.Malujem len tak že si dávam špirálu a ked idem s nou do školy už majú problem že čo to mám na očiach.a pritom nemalujem sa v triede jediná..a ked idem won tak si dám iba hornú tenkú striebornú linku alebo čiernu a nič ine.meka up nepužívam.čo si myslíte o mojom malovaní?ja sa tak proste sama sebe páčím"!neviem aký s tým mjaú rodičia problém už nemám 9rokov

simusaaaaas

Idem kamoske na svadbu..budem družička...neviem sa rozhodnut či si dat spravit vlasy a mejkap v nejakom salone, ale to skusit sama..hodi sa v tomto prípade skôr profesionalne líčenie ??? Ake skusenosti mate vy ???

alzbee

Ja to vobec neviem pochopit, naco sa take mlade babeny maluju...co sa tyka tvojho malovania, tak zrejme to neprehanas, ale chapem tvojich rodicov, ze tym nie su nadseni. Je pravda, ze dnesne baby dospievaju skor, ale je to strasne smutne, ked uz ako 14rocne vyzeraju pomaly na 20, co sa tak zmachlia (tym nenarazam na teba petka888)...ja kebyze mam dcerku v puberte, tak sa jej v prvom rade snazim vysvetlit, ze v jej veku je uplne zbytocne sa malovat a snazit sa vyzerat dospelejsie a ze kym nemusi, tak nech sa ani nemaluje. Neviem, mozno je to tym, ze ja mam 20 a absolutne sa nemalujem, ani mi to nechyba, aj ked viem, ze by som vyzerala (mozno) ovela krajsie...mam kamosky, ktore sa maluju, teda hlavne oci a su tak velmi pekne:) ale ked som ich videla nevymalovane, tak nic moc...respektive su pekne aj ked su nevymalovane, ale clovek na ne nie je tak zvyknuty a potom vyzeraju uplne nevyrazne. Ja som rada, ze ma ludia uz poznaju nevymalovanu, su na mna tak zvyknuti a ani priatel sa ma nemusel rano zlaknut, ked ma zbadal :-P :D :D ale samozrejme je to kazdej baby osobna vec, ale ked sa uz zacat malovat, tak podla mna staci od tej strednej...

ojka

ja osobne som za "prirodzenu krasu",... ale tak špirala sem tam hádam nikomu neublíži... ja si pamatam, že ked sme chodili ešte na ZŠ tak sme nemohli mať ani nechty nalakované, ani vlasy prefarbené, ani na tvari nič, niekedy chodili normalne namatkovo kontroly po triede a potom sa to zmývalo...
nuž, a čo sa týka tvojich rodičov,podla mna si možno na to časom zvyknu(;

levicaaaaa

ahoj Peťka...

podľa mňa je to v pohode, ako sa maluješ, ja ale keď som mala 14 tiež som sa nemohla malovať /mamka mi to dovolila až od doby, keď sok začala na SŠ chodiť/, no ja som sa tajne malovala aj tak /špirála, čirna ceruzka, lesk na pery/...

takže, skús to vydržať, a od strednej by ti to už mohli bez problémov dovoliť