studene ruky

Príspevok v téme: studene ruky
xenia

Zdravim Vas, mavam studene ruky a je to dost neprijemne najma pri podavani ruk, citim sa trapne, ked si mam s niekym podat ruku. Je to nejaka choroba? Alebo len stres? Ja ich mam studene najma, ked som v nejakej spolocnosti, na akcii... Doma a v praci malokedy, najma ked som medzi ludmi. Mam rada kontakty s ludmi a je mi prijemne mat ludi okolo seba, aj neznamych, takze to asi v psychike nebude. Viete mi nejako poradit? Alebo za kym mam ist ak je to choroba? Dakujem

xenia

ja viem, ze je to prirodne, ale chcem si byt aj ista, ze to, co zjem je naozaj ginko z prirody a nie 10% ginka a ostatne nejaka umelina.

xenia

to s tym sexom, no mozno na tom aj nieco je...hehe...bez vetra sa ani listok nepohne...

Asi skusim to ginko, ale ja nie som clovek, ktory hlta vitaminy z walmarku napriklad...Nepoznate nieco zarucene prirodne? hm?

Luke27

ja ich mám studené tiež no len keď som v strese. je to v pohode. A nevieš čo sa hovorí na studene ruky? : kto má studené ruky má horúce srdce, alebo ten kto má studené ruky má nedostatok sexu :O))) ale nie to bol len žart