nechapem

Príspevok v téme: nechapem
breza77

Som 47 rocna zena,mam vztah s priatelom o rok starsim.Ako rozmyslam a rozmyslam,logiku nenachadzam.Mozno poradite,o co ide.Spolu sa pozname 7 mesiacov,mam velmi rada priatela,ale ked pride na temu ,ze po nom velmi tuzim az z toho blaznim,stale to hodi do autu a povie ,ze to riesit nechce,normalne odmieta sex.Pri tom drzi ma za ruku,bozky len take starecke,ked som sa ho pytala,ci niekedy uz lubil povedal ,ze nie.je po rozvode dva roky,stara sa o syna,ja som po rozvode 13 rokov.Velmi ma pritahuje,je to chlap ok,ale urcite temy mi vobec nedovoli otvorit,Rozhodla som sa ,ze ukoncim toto moje trapenie,vymazane cislo a koniec,Zaujima ma vas nazor,len mi tu nezacnite ma kritizovat.

breza77

jajka,viem o zivote dost,aj vela som zazila,tiez som po rozvode nemohla s chlapom byt,cim bol na mna milsi,tym mi liezol na nervy,ale to bolo preto ,ze 14 rokov som bola fyz. a psych.tyrana,mozno j tam je niejaky blok,o ktorom sa nechce bavit,a ked uz by mal mat aj sex so mnou mozno ho to uz zavazuje a to este nechce..

jajka001_

ak je tam mentalny blok, bolo by vhodne to riesit aj s psychologom - ak mu zena ublizila natolko ze nema chut verit zenam - ale samozrejme to chce aj čas, ale musi aj chciet sa z toho dostat...mali by ste sa o tom porozpravat...

jajka001_

muzi miluju zahadne, nedostupne zeny, tajomne, s odstupom, pretoze radi dobyvaju, su to lovci. to ze si dobra kamoska, ktorej sa moze vykecat - ok, ma ta rad, ale ten sex, to je o niecom inom...

breza77

jajka,zena si vraj velmi uzivala,on mal 29 a ona 19 ,ked sa brali,on skor je typ,pre rodinu ,aj ked ho volam na chatu s priatelmi ,odmieta,chce byt so mnou sam,dava mi slobodu ,nemam problem mu o vsetkom povedat co sa konalo ma mojich akciach,rad sa so mnou rozprava,ale v pritomnosti inych by bol ticho,lepsie povedane nesiel by tam..

breza77

jajka este dolezita pripomienka,na vylety chodime niekolko desiatok km od bydliska,bol 19 rokov zenaty,ani by ma to nenapadlo,ale vsetko je mozne,on tvrdi,ze este jeho iskra ku mne nie je velka,a prave vcera som mu povedala,ze po nom tuzim,ze mi z toho sibe,on len odpovedal,ze sa na to bavit nebude,ale gay,to sa mi nezda,skor mam pocit,ze je to spravny chlap,ktorych je malo,a hladaju najprv ine hodnoty,je v znameni byka ja raka,sme rod.typy a obidvaja vodcovske samostatne typy,nestretla som sa s chlapom,ktoremu by islo v prvej faze o hodnoty duse ale o sex,mozno ma fakt ine priority..

jajka001_

...myslim ze len čas to vyrieši...
si na neho naviazana, obdivujes ho, lubis ho, ineho nechces, takze jedine cakat, ako sa to vyvinie...mierny odstup a mierny tlak na neho...inak neviem