SOM TEHOTNA

majuska7979

ahojte baby,
my sa s mojim manzelom stareme o babatko uz 3 mesiace a nic.
Akurat tento mesiac sa citim troska inaksie nez zvycajne, zostalo mi 5 dni do ms, ale uz asi tyzden mavam bolesti v krizoch, tie mavam zvycajne iba pred zacanim ms a to len par hodin. A moje prsia su vacsie a plnsie nez zvycajne. Robila som si test ktory mi vysiel negativne :( myslite ze je este priskoro na test?????

jjjjjjjj

myslim ze na prvom vysetreni ti krv brat nebude..na to sa chodi nalacno a a odbery sa robia skoro rano...len ta vysetri..vnutorny ultrazvuk spravi a objedna ta na krv..aspon ja som to tak mala..ak si v 5 tyzdnina ultrazvuku bude vidno taku malu bodku ale ak si v 4 nebude vidno nic..ja by som pockala a isla tak v 6 tom tyzdni..

karioll2

krv,moc,tlak,tep,teplota,gynekologicke mozno ,a podla vysledkov sa uvidi co dalej.nemas mat preco obavy,tes sa a zdravo zi

saxy1616

Mam 22 a manzel 24.Tak sme rozhodli tak to vyslo na prvy krat...asi bude brat moc aj krv co?alebo len krv...no neviem...uvidime...

otazka

alebo ak by si mu to ty zabudla povedat :))))
ale nie prepac, no bude robit zakladne vysetrenie len ta skontroluje nemusis sa bat nicoho bolestiveho :) kolko mas rokov?