som hlupa??

Príspevok v téme: som hlupa??
evinka19

ahojte
mam priatela ktora ma ma rad taku aka som, jeho sestry su super ideme spolu n dovolenku...lenze ja som hlupa... moj pritel sa snazi plati mi dovolenku a ja mu hovorim ze keb som sa mala este raz rozhodnut tak zena nu nejdem... moja postava nie zla mam 90-65-95 lenze ja som vo vsetkom hrozna... moj problem je vtom ze neznasam by odhalena... trvalo dlho kym som sa priatelovi ukazala na svetle a terazmam este aj pred sestrami jeho... a este oni pacuju a kupuju sa kazdu chvilu nieco nove plavky maju pekne proste vsetko a este moj priatel mi to vsetko ukazuje co kupili.. ja mam uplne obycajne plavky viete studujem a nasi prerabaju dom a este aj moja stuzkova tak nemozem si kupiovat teraz nejako moc drahe oblecenie a tak... a je mi z toho do placu no viem ze mi budete pisat ze som hlupa ale potrebovala som sa vyrozpravat pretoze ma to nici ked si predstavim ze sa ma budu vidiet v plavkach.. nepoviem to priatelovi uz sa "bijem" za to ze som mu povedala ze by som tam uz nesla

karioll2

je sice pravda,ze som od teba podstatne starsi,ale aj tak podla mna riesis uplne nepodstatne veci,ktore aj tak nevyriesis.ak je toto jediny"problem"bud rada

evinka19

katka on mi ich nekupi :-)) to som si 100% prvej mi oblecenie kupoval lenze ja hlupana som sa s nim preto pohadala a povedal ze radsej bude ze ked mi uz nebude kupovat lebo si to nevazim.. a ja som tvrdohlavec a tera uz aj keby mi ich chcel t ja nechcem radsej tam nebudem v plavkach ..

katka1111

nič nie je také hrozné ako sa na prvý pohľad zdá.... aprečo by si to nemohla takto vysvetliť priateľovi? Možno ťa prekvapí a kúpi ti aj nové plavky. A uvidíš, že bude na dovolenke krásne len si ju sama nepokaz. Ľudia sú zaujímavý tým, že sme každý iný. A ver, že s posledným s kým by ta porovnával sú jeho sestry, na ne sa 100% nepozerá ako na ženy. A ty si pre neho tá najkrajšia...:))))