Gynekolog Mudr. Hlaváčik Martin - skúsenosti

maricenka

popravde ho nepoznam. chodim teraz po novom k doc. tomasovi. a tej je super. profesionalny a zaroven ludsky pristup. je super, ze su uz aj takito lekari...

zumka

Ja som mala to stastie, ze som ho mala aj pri porode a vdacim mu za zdraveho synceka. Pocas vysetreni v tehotenstve bol vzdy profesionalny a ustretovy, nemala som strach sa cokolvek spytat a vzdy mi vsetko povysvetloval...patri mu moje velke vdaka....

lusinda

ahojte, boli sme u neho včera na morfologickom uzv. hneď som mu povedala, že chcem aj konzultáciu aj fotku. všetko nám pekne povysvetľoval, dokonca prepol aj na 3D a vytlačil nám takúto foto. nechali sme tam síce 12€ (konzultácia+foto), ale stojí to za to. aj keď prvotne pôsobil odmeranejšie, naše bábätko pravidelne nazýval "drobec" :). spýtali sme sa ho aj na pohlavie a v pohode pozrel. takže v globále ho zhrniem ako odborníka. aj keď niektoré baby tu na nete hovorili, ako ich potom bolelo brucho, že silno tlačil, je to také silnejšie ako u mojej dr., ale neodchádzala som odtiaľ s tým, že by ma bruško bolelo. rozhodli sme sa, že k nemu pôjdeme aj na 3D.

Mirka Simko

minuly tyzden a tento tyzden som bola u neho na 3D. Musim povedat ze pred navstevou cegysu som si citala tieto vase recenzie a trochu s obavou tam isla. Musim povedat ze som bola v soku, velmi mily clovek, vtipny, zhovorcivy a to obidva razy (raz som bola s muzom a dnes sama). Takze keby som mohla, najradsej by som ho mala aj pri porode aj ked som neni jeho pacientka...

momosan

Ahojte. Mna rodil len teraz nedavno MUDr. Hlavacik a vdaka nemu mam na porod velmi zle spomienky. Bol arogantny, povysenecky a celkovo zle naladeny. Mala som povodne velmi vela otazok, ale s jeho "odpalkovacim" pristupom som nemala chut mu polozit uz ani jednu - tak dosiahol co chcel - uplnu pasivitu pacientky-rodicky. Je mi z toho smutno,mala som inu predstavu ako bola realita. Vsetko slo tak hladko a moja psychika bola uplne prekvapivo dobre nastavena - az do stretnutia s tymto doktorom. Usmev a vludny pristup ma Hlavacik k dispozicii asi len za uplatok... Sestricky boli dve, co mali sluzbu, jedna bola velmi fajn, taka postarsia plnostihla pani: ludska, vysvetlila, usmernila, a ta druha rysava s copami by mala zmenit pracu, pokial ju to nebavi, lebo bola \\\"otravena\\\" a vadilo jej dokonca, ked som sa jej chytila, ked som potrebovala pomoct.

enola

Bola som u MUDr. Hlaváčika v 20tt na morfologickom ultrazvuku a musím len chváliť. Hneď na začiatku ma sestrička upozornila na to, že ak chcem konzultáciu, tak to mám Dr. Hlaváčikovi povedať a v priebehu vyšetrenia mi bude všetko vysvetľovať, ak nechcem konzultáciu, tak na konci vyšetrenia mi to zhrnie niekoľkými vetami. Takže je to na pacientke. Bol veľmi príjemný, všetko mi vysvetlil, ešte pozrel aj pohlavie bábätka, nakoľko som ho o to poprosila. Druhýkrát som bola spolu s manželom u neho na 3D ultrazvuku, venoval sa nám takmer hodinu, super sme popritom pokecali, aj sme sa nasmiali. Podľa môjho názoru je to odborník, určite nie je prehnane milý - až vlezlý, povedala by som, že v kritickej situácii je to rázny človek, ktorý vzbudzuje rešpekt a dúfam, že budem mať šťastie, a keď začnem rodiť, tak bude mať službu, lebo verím, že takýto typ lekára mi dokáže pomôcť.

vievia

Podla mma je tiez mudr. hlavacik velmi dobry doktor.Taktiez nemozem na neho nic zle povedat. Pri porode pomaha ako sa da. Keby som sla rodit druhy krat,tiez by som bola rada, keby som ho mala pri porode.

bamboola

no ja som u doktora Hlavacka bola pred rokom aj som ho mala pri pôrode a bola som nad mieru spokojna,je velmi prijemny!Takza ja len same chvali