Ktory je najlahsi odbor na Pedagigickej fakulte UK v Bratislave?

babenka1

neviem, prečo si myslíš, že byť učiteľkou je ľahké, naopak vyžaduje to okrem vedomostí aj silnú psychiku. Navyše vzdelávanie pedagóga nekončí vysokou školou, učiteľ (ak chce byť dobrý v tom čo učí) sa musí vzdelávať ďalej po celý život. Ako môže nejaký učiteľ, ktorý sám nemá dôveru vo svoje schopnosti a hľadá najľahšiu možnú cestu v živote pripraviť nejakého žiaka na vstup do spoločnosti. Stále sa hovorí o tom, akí sú dnešní mladí otrasní a nemajú v úcte učiteľov, ale ako by aj mohli mať? Ako si môže niekto vážiť učiteľa, ktorý by najradšej dostal titul zadarmo.

bon

zdendulka, tak potom chod studovat predskolsku pedagogiku, a hotovo, ale ja osobne si neviem predstavit ze dobry ucitel je ten, ktory vie toho menej ako ziaci....., ja som taku mala, a ked sa ma vysokoskolsky vzdelany clovek opytal ako som to vypocitala, tak to je uz sila, a to bol primitivny priklad na ktory som nepotrebovala ani papier ani pero.......takze ak niekto na nieco nema tak nech to nerobi......tak nech pracuje vo vychove, alebo take nieco, je vela moznosti.....

bon

tak mi prosim ta prezrad ako chces ucit ked nemas na to zvladnut vysoku????mala som ucitelku co vysku ledva dokoncila, a taka ucitelka to aj bola......

luluu

nie vsetci mame na to zvladnut vysoku..ja by som rada bola ucitelkou a preto chcem nieco na pedagogickej, len by som chcela vediet, co je najlahsie..k socialnej praci nahodou vztah mam, ale s tym sa potom neda ucit..

babenka1

prečo si vyberáš odbor podľa náročnosti? Človek by mal študovať to, čo ho baví. Ak ti niekto napíše, že najľahšia je sociálna práca (inak to netvrdím, proste to uvádzam len čisto ako príklad), tak ju pôjdeš študovať, aj keby ťa to nebavilo a nemala by si k tomu vzťah??? :(